SMS- Zaproszenia

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- Zaproszenia

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 12:24

Kilka lat, czas nie krótki nie piliśmy razem wódki.Weź butelkę no i w drogę bo doczekać się nie mogę, a że czekam tu z przymusu przywieź kratę spirytusu.

By stały się tradycją nasze spotkania, by serdecznie się uścisnąć, spełnić toast za zdrowie i spotkanie, a także trochę poswawolić.

Pocałunek to mowa miłości, przyjdź proszę do mnie porozmawiać w namiętności.

Słoneczko twoje późno wstało, jest w takim bardzo złym humorze, i tak się właśnie zastanawia, czy byś do niego nie wpadł może?

Będę słał Ci SMS-y z których każdy Cię rozśmieszy! Będziesz śmiać się dzisiaj Szczerze, bo znajdują się w SMS-ie. A gdy razem się spotkamy, wtedy o nich pogadamy!

Przyszła zima, przyszły chłody wiec nie pora na wywody. Pytam prosto bez żenady -taki jestem nie ma rady. Czy w tak mroźny dzień od rana wypijemy dziś browara?

Jest jesienna smutna pora, dusza piwa by wypiła, miło by się z Tobą piło, radość we mnie by wstąpiła.

Ten SMS kosztował mnie 30gr. Musisz zwrócić mi teraz te pieniądze. Czas i miejsce zależy od ciebie.

Słonko świeci, ptaszek kwili, może byśmy coś zrobili?

Kończy się lato, zbliżają się chłody, zróbmy więc w piciu wódki zawody!

Weekend się zbliża, naszła mnie chęć prawdziwa, na kufel dobrego piwa.

Za przeczytanie tego sms'a jesteś mi winna uścisk, za skasowanie całusa,
za zapisanie randkę, a za odpowiedź sex. I co teraz zrobisz?

Przyszła zima, przyszły chłody więc nie pora na wywody. Pytam prosto bez żenady - taki jestem nie ma rady. Czy w tak mroźny dzień od rana wypijemy dziś browara?

Jest jesienna smutna pora, dusza piwa by wypiła, miło by się z Tobą piło, radość we mnie by wstąpiła
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS