Problemy z True Tone - temat zbiorczy

Wszystko na temat telefonów Siemens i BenQ- Siemens.

Problemy z True Tone - temat zbiorczy

Postautor: jczer » 03 sty 2006, 12:05

Witam wszystkich,
od trzech dni jestem posiadaczem c75, wczoraj zassałem z netu dzwonek true tone,
wszystko przebiegło bez problemu - otrzymałem zakładkę wap, następnie połaczyłem się i ściągnąłem go na telefon.
Dzwonek zapisał się tam gdzie inne, ale problem w tym, że nie mogę go ustawić żeby grał jak ktoś do mnie dzwoni (mogę go odsłuchać normalnie, ale nie da się on ustawić).
Zauważyłem jeszcze coś ciekawego, natomiast przy nazwie dzwonka jest taki mały kluczyk - nie wiem co on oznacza może to jakaś blokada czy co?
Jeśli ktoś wie o co chodzi to bardzo prosze o pomoc.
Z góry dzięki:)
jczer

Postautor: makarena75 » 03 sty 2006, 12:39

Nie wiem co oznacza kluczyk, ale spróbuj tak: wejdz w wybrany dzwonek>opcje>ustaw jako...>połączenia, inne połączenia, połączenia grupowe (zaznacz wszystkie grupy). Powinno działać
makarena75
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: administrator » 04 sty 2006, 0:02

kluczyk to normalna sprawa i na dodatek jak jest koloru niebieskiego to to blokada klawiatury :wink:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Administrator

Model telefonu: Nokia N73
Sieć: o2

Postautor: niebieskooka » 04 sty 2006, 11:15

hej skoro powatal temat o problemach z true tone to nie bede zakladac nowego tylko tu sie dopisze. Mam problem powiedzcie jaka koncowke maja miec dzwonki true tone bo mój chlopak ma z koncowka mmf i u mnie te dzwonki nie chodza, on ma s55 a jak jak wiadomo c75 i niestety nie da sie ich odtwarzac na moim fonie. HELP
niebieskooka

Postautor: koniooo » 04 sty 2006, 11:27

dzwonki true tone ktore odtwarza c75 maja format 'wav'
koniooo

Postautor: makarena75 » 04 sty 2006, 16:03

C 75 też odtwarza MMF ale to nie są true tone
makarena75
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Emkacf » 17 sty 2006, 19:46

jczer pisze:Zauważyłem jeszcze coś ciekawego, natomiast przy nazwie dzwonka jest taki mały kluczyk - nie wiem co on oznacza może to jakaś blokada czy co?
Jeśli ktoś wie o co chodzi to bardzo prosze o pomoc.
Z góry dzięki:)

Ten kluczyk oznacza,że ten dzwonek jest chroniony i nie można go będzie wysłać np.przez irdę też miałam taki jeden dzwonek ale mogłam go ustawiać jako sygnał dla połączeń
Emkacf

Postautor: MARIOSKARPA » 18 sty 2006, 10:52

moze sprobuj mu wyedytowac nazwe i zaskoczy? :|
MARIOSKARPA

Postautor: cyrakz » 21 sty 2006, 0:02

nie wiem, ale u mnie odtwarza tylko .amr i .wav, mmf tych z s55 nie da sie odtworzyć :roll:
cyrakz

Postautor: ALUCARD » 03 lut 2006, 14:56

siemka. mam taki problem mam juz ponad miesiąc siemensa c75 i nie wiem w jakim formacie mają byc wav.to znaczy ile ma byc tzw Hz? bo ja konwertuje na 8000 kHz 8 B/s mono. i mi to jakoś chadza. a jak dam na 8000 kHz 15 B/s stereo to mi nie kce nawet czytać tego!!! ale dla czego?? aha uzuwam programu dBpowerAMP Music Converter to Wav/MP3/Ogg/i na Windows Media Player. proszę o odpowiedź.
ALUCARD
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Siemens SX1 C2F+ + Kingston+512MB
Sieć: Heyah

Następna

Wróć do Forum SIEMENS , BenQ- Siemens