Jaki notariusz jest wart uwagi?

Wszystko co dotyczy innych modeli telefonów

Jaki notariusz jest wart uwagi?

Postautor: Adiwloo » 07 sty 2018, 15:07

Cześć Wszystkim.
Poszukuję właśnie w chwili obecnej jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego notariusza działającego na obszarze Katowic lub miejscowości okolicznych. Tylko muszę od razu zaznaczyć, że chodzi mi naprawdę o kogoś odpowiednio sprawdzonego... Normalnie to wybrałbym coś w Internecie, ale w Sieci jest tyle różnego rodzaju ofert, że naprawdę bardzo ciężko się na coś sprawdzonego zdecydować... Czy bylibyście zatem w stanie mi coś polecić? Sprawa może nie jest jakoś szczególnie pilna, ale muszę już na poważnie zacząć się w tym obszarze tematycznym rozglądać.
Ja popytałem póki co swoich znajomych z Katowic i zdarzało się, że polecali na przykład tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Czy uważacie, że jest to oferta warta uwagi? Najbardziej uwagę tutaj przykuwa chyba bardzo szeroki "asortyment" usług. Co o tym sądzicie? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym. Jestem przekonany, że każda porada w tym przypadku mi się przda. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie.
Awatar użytkownika
Adiwloo
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Jaki notariusz jest wart uwagi?

Postautor: frand4 » 07 mar 2018, 14:08

Nie mam nic do dodania. Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem :)
Awatar użytkownika
frand4
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Jaki notariusz jest wart uwagi?

Postautor: udonob » 11 lut 2019, 14:33

Hm... No co można powiedzieć na sto procent, to że w dzisiejszych czasach wybór odpowiedniej kancelarii prawnej, która w stu procentach rzetelnie podejdzie do tematu nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Szczególnie ze względu na niesamowitą wręcz mnogość tego typu usług. Ale co wiem na pewno, to że warto postawić na jakąś doświadczoną kancelarię prawną, bo ona daje dużo większe szanse na sukces.

Warto też popytać o rekomendacje znajomych z danej miejscowości. Przykładowo, ja jakiś czas temu potrzebowałem speca od odszkodowań górniczych z Katowic. Popytałem znajomych i polecili mi http://kancelariafortis.pl/ Kancelaria na rynku od 1994 roku, z dużym doświadczeniem, mnóstwo spraw wygranych. Skorzystałem i nie zawiodłem się. Zatem uważam, że to naprawdę dobry pomysł, żeby w danym zakresie tematycznym popytać znajomych z danej miejscowości.
Awatar użytkownika
udonob
Nowicjusz
Nowicjusz

Wróć do Inne telefony