Nokla n97

Wszystko co dotyczy innych modeli telefonów

Nokla n97

Postautor: Radzisz » 20 sty 2011, 17:30

Witam, ostatnio kupiłem na allegro telefon NokLa n97. Zaznaczam iz to nie jest NOKIA! To podróbka Nokii N97, według mnie lepsza, oczywiście chińska. Posiada tuner TV itd. No więc telefon jest super, poza kilkoma faktami.

- Aplikacje działają super, ale wgrałem ich chyba troszke za dużo, lub jakąś zrypaną aplikacje - nie wiem. No i jak wchodzę w Aplikacje, to telefon mi się restartuje, nie da się wejść w tą opcje. ZAZNACZAM IŻ JEST TO JAVA!
- Muzyka - odtwarzacz troszkę cicho gra, ale jak włącze pojedyńczo piosenke z folderu, to gra aż miło. Istnieją jakieś aplikacje do muzyki które zwiększają głośność? Chodzi mi o odtwarzacz generalnie.
- Wi-Fi. Słyszałem że istnieją karty podobne do MicroSD, które po włożeniu do telefonu uaktywniają WI-FI. Czy pójdzie ta karta na tej podróbie, i w jakich granicach cenowych ona stoi ?

Dziękuje za odpowiedzi.
Radzisz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: KupimyTelefony » 30 maja 2011, 12:45

A patrzyłeś w sklepach internetowych lub na portalach aukcyjnych> chodzi Ci zapewne o kartę sieciową do telefonu,tak aby móc łapać sygnał Wi-Fi. Z tego co pamiętam,to cenowo wcale nie wygląda to źle.
KupimyTelefony
Początkujący
Początkujący

Wróć do Inne telefony