Plusfon 401i

Wszystko co dotyczy innych modeli telefonów

Plusfon 401i

Postautor: jaro94 » 09 lis 2007, 21:10

Witam. :)

Prosze o opinie na temat tego telefonu. Jaka jest jakość zdjęć? I jak jest z głośniczkiem?
jaro94
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Sony Ericsson W300i
Sieć: Era

Postautor: Rafi » 09 lis 2007, 21:25

nie wiem jaka jest jakość zdjęć ale tak:
muli się strasznie (gorzej jak mój SXG75)
jakość dźwięku jest zła
takie jakieś dziwne ma plastiki

P.S. wyglądem menu itp. przypomina mi siemensy serii x65
Rafi
Moderator
Moderator

Model telefonu: Sony Xperia ST26i
Sieć: +MIX
Karta pamięci: 2 GB

Postautor: ST Seba TD » 10 lis 2007, 18:47

Mam ten telefon i nie narzekam.Głośnik ładnie bombie tylko niestety przy maxymalnej gośności trochę trzeszczy przez basy.Ale można to zredukować korektorem dźwięku w odtwarzaczu.Zdjęcia robi nawet całkiem całkiem.Filmy też niczego sobie robi.Owszem czasem się lekko wiesi menu ale u mnie to występuje podczas odtwarzania muzy lub filmiku.Porównywając go z k550i pod względem wyglądem są prawie identyczne.PRAWIE,bo bo nie które klawisze leżągdzie indziej.Ogólnie telefon mam od 2 tygodni i jak narazie nie narzekam.Jedynie szybko pojawiają sie ślady użytkowania.przez te 2 tygodnie cały czas nosze go w kieszeni i ta srebrna ramka przy napisie PLUS już jest lekko porysana i za szybko się ściera :zly: .Jeszcze jednym mankamentem tego telefonu jest to,że nie można na niego wgrać gier Java.Najwyraźniej jeszcze nie zrobiony gry na niego.Ale jest jedna nudna gra,którą przeszedłem w 10 minut.I nic więcej.W skali 1-10 oceniasm go na 8,5.

Zdjęcia były robione podczas złej pogody.
Awatar użytkownika
ST Seba TD
Bywalec
Bywalec

Model telefonu: Samsung Pixon M8800
Sieć: Plus GSM
Karta pamięci: MMC 2GB

Postautor: M@JstE16 » 23 lis 2007, 21:48

Mondeo pisze:Mam ten telefon i nie narzekam.Głośnik ładnie bombie tylko niestety przy maxymalnej gośności trochę trzeszczy przez basy.Ale można to zredukować korektorem dźwięku w odtwarzaczu.Zdjęcia robi nawet całkiem całkiem.Filmy też niczego sobie robi.Owszem czasem się lekko wiesi menu ale u mnie to występuje podczas odtwarzania muzy lub filmiku.Porównywając go z k550i pod względem wyglądem są prawie identyczne.PRAWIE,bo bo nie które klawisze leżągdzie indziej.Ogólnie telefon mam od 2 tygodni i jak narazie nie narzekam.Jedynie szybko pojawiają sie ślady użytkowania.przez te 2 tygodnie cały czas nosze go w kieszeni i ta srebrna ramka przy napisie PLUS już jest lekko porysana i za szybko się ściera :zly: .Jeszcze jednym mankamentem tego telefonu jest to,że nie można na niego wgrać gier Java.Najwyraźniej jeszcze nie zrobiony gry na niego.Ale jest jedna nudna gra,którą przeszedłem w 10 minut.I nic więcej.W skali 1-10 oceniasm go na 8,5.

eh jak jest taki słaby i jeszcze nic na niego niema to sie nieopłaca kupować,
Ja bym radził wybrać jakis inny tel

Zdjęcia były robione podczas złej pogody.
M@JstE16
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: W200i
Sieć: Heyah

Postautor: ST Seba TD » 23 lis 2007, 23:30

M@JstE16, no i co to ma znaczyć??!!
Awatar użytkownika
ST Seba TD
Bywalec
Bywalec

Postautor: simon-san » 23 lis 2007, 23:48

telefon jest ogólnie spoko chociaz aparat mógłby byc lepszy ,ale i tak nie jest żle.
Jak dla mnie to minusem jest brak IrDA i mozliwości wgrywania gier i aplikacji java.
Awatar użytkownika
simon-san
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: Siemens c75
Sieć: Heyah

Postautor: Nothingam » 24 lis 2007, 0:20

Tylko może lepiej nie porównujcie już telefonów bo wam to nie wychodzi, ten Plusfon a SE K55i to jak dno oceanu i niebo, to tak jakby porównać Siemensa CX75 i SE K800i, tylko niech nikt nie mówi że one są na tym samym poziomie, jak już to Plusfon i CX75, miałem już w ręce tego Plusfona i jest tak tandetnie wykonany że głowa mała.

jaro94, szczeże odradzam zakup tego telefonu, weź coś markowego bo w moim punkcie widzenia ten Plusfon to podróbka a czytałem conieco o Huawei, dodam że wyświetlacz bleknie przy niskiej temperaturze co w dzisiejszych czasach jest niewybaczalne.
Awatar użytkownika
Nothingam
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SonyEricsson K810i Pulse Red
Sieć: Era Abonament 90z?

Postautor: ST Seba TD » 01 gru 2007, 21:42

Nothingam, ja jak narazie zawiodłem się na grach.Ogólnie te nie mam zastrzeżeń do tego fona.A ja porównuję go wygladem do k550i,bo wszystko jest prawie identiko ułożone.Ja się kłócić nie bede o to czy się komuś podoba czy nie.
Awatar użytkownika
ST Seba TD
Bywalec
Bywalec

Wróć do Inne telefony