Tolpis szóstym operatorem komórkowym?

Ciekawostki i nowinki dla posiadaczy telefonów GSM,

Tolpis szóstym operatorem komórkowym?

Postautor: berciku » 12 paź 2007, 14:45

Kontrolowana przez NFI Midas spółka Centernet, zwycięzca rozstrzygniętego w ubiegłym tygodniu przetargu na dwie częstotliwości GSM 1800, ostatecznie zdecydowała się skorzystać tylko z jednej rezerwacji częstotliwości.

- "Jeżeli zwycięzca rezygnuje z ubiegania się o rezerwacje, albo o jedną z nich, na jego miejsce wchodzi kolejny podmiot z listy. W tym przypadku to firma Tolpis", powiedziała szefowa UKE.

Wszyscy uczestnicy przetargu mogli do północy 9 października złożyć wnioski, uprawniające ich do objęcia częstotliwości, których nie weźmie zwycięzca.

W środę 10 bm spodziewany jest komunikat UKE informujący, czy Tolpis skorzystał z rezerwacji. Spółki Tolpis nie można nawet znaleźć w rejestrze przedsiębiorców telekomunikacyjnych prowadzonym przez UKE. - Każdy z oferentów musi podać w dokumentacji szczegółowe informacje na swój temat, w tym o swoich udziałowcach. Te informacje będą dostępne, gdy komisja zapozna się z ofertami. A te dopiero zostały otwarte - tłumaczy Jacek Strzałkowski, rzecznik Urzędu Komunikacji Elektronicznej, który organizuje przetarg.
Awatar użytkownika
berciku
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2007, 9:01
Lokalizacja: Ostrowiec św
Model telefonu: cxv70
Sieć: orange

Wróć do Ciekawostki ze świata GSM

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron