Plus promuje rachunek elektroniczny

Ciekawostki i nowinki dla posiadaczy telefonów GSM,

Plus promuje rachunek elektroniczny

Postautor: Cegła » 02 paź 2007, 14:18

W ramach Promocji „Aktywuj rachunek elektroniczny” Abonentowi na Konto Abonenta przyznawany jest jednorazowo pakiet 60 minut do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe w ramach sieci Plus.

Pakiet przyznawany jest w ciągu 2 dni roboczych od dnia zakończenia Okresu Promocyjnego Usługi. Pakiet jest aktywny od pierwszego dnia pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego następującego po zakończeniu Okresu Promocyjnego Usługi. Przyznanie Pakietu na Konto Abonenta zostanie potwierdzone wiadomością tekstową SMS przesłaną na wszystkie numery telefonów przypisane do Konta Abonenta.

Jeżeli do Konta Abonenta przypisana jest więcej niż jedna umowa o świadczenie usług telekomunikacyjnych to Pakiet wykorzystywany jest przez wszystkie karty SIM przypisane do tego Konta Abonenta.

Minuty z Pakietu są rozliczane po wykorzystaniu minut wliczonych w opłatę stałą (abonament lub pakiet kwotowy) przyznanych dla kart SIM przypisanych do Konta Abonenta.

Niewykorzystane minuty z Pakietu przechodzą na dwa kolejne okresy rozliczeniowe. Po upływie tego okresu Abonent traci prawo do niewykorzystanej części Pakietu.

Promocja skierowana do osób fizycznych będących Abonentami sieci Plus, które w okresie Promocji pierwszy raz aktywują na swoim koncie usługę Rachunek elektroniczny oraz będą korzystali z Usługi w ramach danego Konta Abonenta co najmniej do dnia udostępnienia Abonentowi w aplikacji Zarządzanie Kontem trzeciego kolejnego rachunku elektronicznego.

Promocja trwa od dnia 02.10.2007 r. do odwołania.
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum
 
Posty: 680
Rejestracja: 03 gru 2006, 10:11
Lokalizacja: się biorą dzieci??
Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Ciekawostki ze świata GSM

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron