Skrót wydarzeń - 27. września 2007

Ciekawostki i nowinki dla posiadaczy telefonów GSM,

Skrót wydarzeń - 27. września 2007

Postautor: PiErEk » 29 wrz 2007, 9:31

SanDisk otworzył w Chinach swoją pierwszą fabrykę. Będą w niej montowane i testowane zaawansowane pamięci flash do telefonów komórkowych i innych produktów konsumenckich sprzedawanych na rynkach całego świata.

Ericsson otrzymał Nagrodą Mobile Entertainment Award 2007 za Najlepiej Zarządzaną Platformę Usług, za zakończone sukcesem rozpowszechnienie na całym świecie Napster Mobile oraz usługi integrujące kontent. Nagrodę przedstawiono na uroczystości Mobile Entertainment Awards w Londynie. Zwycięzcy w każdej kategorii byli oceniani przez około 400 dyrektorów wykonawczych branży rozrywkowej.

Orange wzbogacił ofertę portalu Orange World o nowy kanał biznesowy. Każdy klient sieci, posiadający telefon komórkowy z obsługą wideo może oglądać w dowolnym miejscu i czasie, na żywo nowy kanał TVN CNBC Biznes. Opłata za korzystanie z mobilnej telewizji wynosi od 60 groszy za minutę połączenia lub 19 złotych za pakiet TV dający nielimitowany dostęp do Orange World.

Ericsson ogłosił partnerstwo z Funduszem Rozwoju GSMA, MTN Uganda oraz z Wysokim Komisarzem Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) w celu dostarczenia łączności do obozów uchodźców w leżącej w północnej części Ugandy, Adjumani.
The Refugee Conectivity Project został stworzony, aby pokazać, w jaki sposób dostęp do usług głosowych i przepływu danych może być wykorzystywany w zrównoważony sposób w obozach i osiedlach dla uchodźców. W rezultacie otrzymają oni wsparcie w postaci dostępu do edukacji, ochrony zdrowia etc.
Awatar użytkownika
PiErEk
Help Team
Help Team
 
Posty: 149
Rejestracja: 09 lut 2007, 20:54
Lokalizacja: Wadowice
Model telefonu: SE C702
Sieć: Heyah

Wróć do Ciekawostki ze świata GSM

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość

cron