W Erze Domowej odtwarzacz DVD gratis

Ciekawostki i nowinki dla posiadaczy telefonów GSM,

W Erze Domowej odtwarzacz DVD gratis

Postautor: Cegła » 27 wrz 2007, 14:15

Od 2 października 2007 r. Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza promocję: podpisując umowę na korzystanie z telefonu stacjonarnego w sieci Era klient otrzyma w prezencie odtwarzacz DVD firmy LG.

Wybierając Erę Domową z abonamentem za 25 lub 30 zł na okres 24 miesięcy bez telefonu lub 36 miesięcy z telefonem, klient otrzyma odtwarzacz DVD firmy LG model DVX276. Użytkownik otrzymuje 60 minut wliczonych w abonament oraz atrakcyjne ceny na połączenia: 0,35 zł za 3 minuty połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych i 0,60 zł za minutę do wszystkich sieci komórkowych. Abonenci usług telefonii komórkowej Ery otrzymają 5 zł zniżki na abonament.

Era Domowa to o połowę niższy abonament i tańsze rozmowy w porównaniu do planu standardowego TPSA, a także zasięg działania w promieniu około 500 metrów od domu. Telefon stacjonarny w sieci Era to alternatywa dla tradycyjnych telefonów stacjonarnych, która nie wymaga przeprowadzania żadnych prac instalacyjnych związanych z konieczności planowania gniazdek, układania kabli lub budowaniem linii telefonicznych.

Wystarczy jedna wizyta w punkcie sprzedaży sieci Era, aby dokonać wszelkich niezbędnych formalności, a także przenieść numer stacjonarny z TPSA do sieci Era.

Przenoszalność numerów w chwili obecnej dostępna jest we wszystkich strefach numerycznych, w których oferowany jest telefon stacjonarny w sieci Era. Wszyscy abonenci TPSA, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru będą płacić abonament w wysokości 1 zł przez dwa pierwsze, pełne miesięczne cykle rozliczeniowe.
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum
 
Posty: 680
Rejestracja: 03 gru 2006, 10:11
Lokalizacja: się biorą dzieci??
Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Ciekawostki ze świata GSM

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron