Orange ,Era co lepsze?

Wszelkie dyskusje i spostrzezenia na temat polskich i swiatowych operatorow GSM, ceny, uslugi, promocje, jakosc polaczen, prognozy etc.

Postautor: _m_ » 30 sty 2007, 14:11

pablo key, przecież zasięg zależy od tego, gdzie się znajdujesz :?

[ Dodano: 2007-01-30, 13:13 ]
Np. ja mam w Orange i mam super zasięg, a qmpel ma w Erze i nie ma dobrego zasięgu, a mieszkamy niedaleko od siebie :o
Awatar użytkownika
_m_
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: Nokia 2700
Sieć: Orange
Karta pamięci: 4GB

Postautor: Pawlito » 30 sty 2007, 14:28

Ja mam prawie zawsze zasięg (nie mam w piwnicy w szkole :o ) byłem na śnieżce miałem wszystkie kreseczki :P A w moim miejscu zamieszkania też mam zasięg full :P
Awatar użytkownika
Pawlito
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: LG KU800 Chocolate + Kingston microSD 512MB
Sieć: Orange

Postautor: Nothingam » 31 sty 2007, 1:23

Co do zasięgu to faktycznie zależy od odległości nadajników od aparatów, rużnie to bywa ale ja NIGDY nie miałem problemów w Erze z zasięgiem, pozatym w Sylwestra znajomi którzy mieli Orange nie mogli dzwonić a ja mogłem tylko że nie na wszystkie numery bo niektórzy mieli przeciążoną sieć(taka mała ciekawostka) era w takich wypadkach stawia w pierwszej kolejności abonentów w abonamęcie a potem na karte a w Orange jest jak leci więc bajzel. Ja polecam ERE i nic więcej, z resztą znacie moje zdanie, już 30 miesięcy w Erze i jestem bardzo zadowolony, umowe niedawno przedłużyłem i dodali mi 40 min za free do abonamętu za przedłużenie plus 600 min na Ere i stacjonarne do wykorzystania przez 6 miesięcy.
Awatar użytkownika
Nothingam
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SonyEricsson K810i Pulse Red
Sieć: Era Abonament 90z?

Postautor: Simek » 03 lut 2007, 2:24

No a ja mam jednocześnie Erę i POPa w telefonie. Dobre rozwiązanie gdy się wzięło telefon na abonament a jest się uzależnionym od pisania smsów.
Awatar użytkownika
Simek
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Siemensy C75/MCX70
Sieć: Era/Pop

Postautor: rebeka » 15 gru 2008, 10:31

jesli chodzi o polske to ja juz 7 latek smigam w tak taku i naprawde sobie chwale maja naprawde dobre promocje i jakos zawsze pierwsi sie ruszaja zeby zmniejszyc koszty itd.
uzywam tez takiej uslugi mo-call bo duzo dzwonie za granice do rodzinki, troszke w angli troszke w irlandii,call to wlasnie taki jeden z operatorów wirtrualnych, wystarczy zainstalowac oprogramowanie bez zmiany dotychczasowego operatora i dzwonisz po niskich stawkach do angli , do 200 innych krajow zreszta tez pozdrawiam mam nadzieje ze pomoglem
rebeka
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: samsung
Sieć: plus

Postautor: lukaszek315 » 15 gru 2008, 17:03

rebeka, spójrz na datę poprzedniego posta :!: Nie odkopuj trupów :!:
Awatar użytkownika
lukaszek315
Moderator
Moderator

Model telefonu: Nokia 5530, 112, 6230i, SE K310i