Nowa nawigacja orange- OSZUSTWO !

Wszelkie dyskusje i spostrzezenia na temat polskich i swiatowych operatorow GSM, ceny, uslugi, promocje, jakosc polaczen, prognozy etc.

Nowa nawigacja orange- OSZUSTWO !

Postautor: daniel_kat » 01 gru 2011, 23:36

Od sierpnia do dziś (01.12.2011r) BEZ MOJEJ ZGODY aktywowana została usługa "nowa nawigacja orange". NIGDY nie życzyłem sobie by ta usługa była aktywowana na moim telefonie. NIGDY nie wysyłałem sms'a potwierdzającego chęć aktywacji. Dzwoniąc na BOK orange dowiedziałem się, że wysłałem rzekomego sms'a 21.08.2011r co jest fizycznie nie możliwe bo w tym czasie telefonem dysponowała moja mama, która NIE POTRAFI wysyłać smsów !! CO więcej, w historii wysłanych wiadomości, nie ma żadnej wiadomości która potwierdzałaby ten fakt, a żadne smsy nie były kasowane ze skrzynki nadawczej.

By tego było mało, trafiłem na informację w internecie, gdzie orange chwali się, że usługa ta jest BEZPŁATNA dla klientów którzy mają abonament na firmę (optymalny) na okres 12mcy. Tak się składa, że jestem posiadaczem właśnie tego abonamentu. Pani w BOK powiedziała jednak, że usługa ta jest bezpłatna, tylko w chwili podpisywania umowy, gdy abonent wyrazi na to chęć. Po podpisaniu umowy i aktywowaniu usługi, kosztuje normalnie 20 zł netto z groszami.

Znalazłem taki artykuł na ten temat komorkomania.pl/2011/03/11/nawigacja-orange-dla-firm-za-darmo-nawet-przez-rok

widzi ktoś tu informacje o tym, że jest płatny dla abonentów po, a nie przed podpisaniem umowy ? Oczywiście nie musi być tej inf. w artykule (de facto wyglądającym na sponsorowany), ale na oficjalnej stronie orange i w opisie oferty również jej brak. Dziwne ?

Złożyłem reklamację na te bezprawne działania. Zobaczymy jak rozwinie się sprawa. Proszę o komentarze jeśli ktoś miał podobny problem z tą firmą i bez prawnie włączanymi usługami.
daniel_kat
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PopPhone_pl » 28 wrz 2012, 12:05

Jeżeli wystąpił taki problem,to radziłbym czym prędzej udać się do salonu,aby wyłączyć tą usługę. Masz prawo domagac się także zwrotów dotychczas poniesionych kosztów.
PopPhone_pl
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: for4ty » 08 gru 2012, 17:21

nawigacja w orange to wielkie dziadostwo i bezsens, który nie jest wart tych pieniędzy. a poza tym takie oszustwa i innego typu problemy stwarzane klientom, tylko w orange.
for4ty
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Wasserman.pl » 15 gru 2012, 15:08

Dlatego też często dają to jako bonus,ale moim zdaniem na niewiele zdaje się ta nawigacja w praktyce. Lepiej kupić ja oddzielnie,w dobrym i godnym zaufania sklepie internetowym.
Wasserman.pl
Bywalec
Bywalec

Wróć do Operatorzy GSM