Jaki operator?

Wszelkie dyskusje i spostrzezenia na temat polskich i swiatowych operatorow GSM, ceny, uslugi, promocje, jakosc polaczen, prognozy etc.

Jaki operator?

Postautor: anek9 » 04 lip 2011, 23:53

Witam serdecznie :)

Kończy mi się umowa i zamierzam zmienić operatora. Głównie smsuję i rozmawiam, mało (prawie wcale) korzystam z internetu, nie interesuje mnie także jakiś super wypaśny telefon. Może polecicie jakiegoś operatora i taryfę? :luka:

Słyszałem kiedyś o porównywarkach abonamentów telefonicznych. Czy w takiej sytuacji mogą być przydatne, co o nich sądzicie?
anek9
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: donik » 06 lip 2011, 22:47

słyszałem o fajnej ofercie w t-mobile, dają 120 zł za przeniesienie numeru, ale szczegóły musisz sam sprawdzić. :P Jeżeli masz jakieś wątpliwości, i dalej nie wiesz jaką ofertę wybrać to śmiało korzystaj z porównywarek - mnie osobiście kiedyś pomogły.
donik
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: anek9 » 11 lip 2011, 23:01

Powiem że całkiem przydatne te porównywarki - ale jest ich kilka, no i trochę się między sobą różnią ;) Myślisz że wszystkie w miarę ok??
anek9
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: donik » 14 lip 2011, 22:16

Raczej wszystkie spoko :) ale słyszałem coś ostatnio od kumpla że na rynek wchodzi jakaś nowa porównywarka - ale dokładnie jeszcze nie wiem jaka i kiedy :znudzony: Poczekaj trochę to sam przetestujesz :)

[ Dodano: Pią Lip 22, 2011 22:13 ]
usługa nazywa się ofertel - jak dla mnie daje radę :)
donik
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: SkupTelefonow » 09 wrz 2011, 10:15

Witam wszystkich na forum. Tak szczerze mówiąc to nigdy nie korzystałem z takich porównywarek cenowych,wiec nie mogę się wypowiedzieć. Ale z tego piszecie,wnioskuję,że to całkiem przydatna sprawa. Jeżeli chodzi o operatora,to teraz najwięcej darmowych minut oferuje Play,więc jeżeli nie wysyłasz dużo smsów,to sprawdź ich ofertę.
SkupTelefonow
Bywalec
Bywalec

Postautor: Krzysztof N » 04 paź 2012, 0:15

Też uważam , że aktualnie Play ma najlepszą ofertę. Odnośnie porównywarek to polecam Tobie porównywarkę ofert ,,tylko-sim" czyli ofert abonamentowych telefonii komórkowej bez telefonu. Porównywarka - ranking ofert znajduje na stronie super-sim.pl/super-oferta-t-mobile
Ostatnio zmieniony 29 lis 2012, 13:07 przez Krzysztof N, łącznie zmieniany 2 razy
Krzysztof N
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Martels.pl » 15 lis 2012, 22:01

Jeżeli miałbym coś doradzac to raczej Playa z ofertą tylko sim. dzięki temu masz naprawdę mnóstwo darmowych minut oraz sms-ów. W zależności od wysokości abonamentu,ale bardzo się opłaca.
Martels.pl
Początkujący
Początkujący

Postautor: for4ty » 08 gru 2012, 17:22

PLAY :)
for4ty
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Adam_W » 11 gru 2012, 11:53

Play ma ciekawe taryfy, chociaż czasami są problemy z zasięgiem (a dokładnie występują dziwne zaniki sieci w czasie przełączania się telefonu na nadajniki innego operatora). Wygląda to tak, że sieć PLaya traci zasięg - potem przełącza się na nadajniki np. plusa i jest chwila braku zasięgu (nie ma netu, nie można zrealizować połączenia), później pełen zasięg plusa (jest ok) i znowu przełączenie na playa i chwila braku zasięgu. Oczywiście głównie występuje to w podróży ale potrafi mocno wkurzyć (szczególnie jak ktoś dużo podróżuje).
Adam_W
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Wasserman.pl » 15 gru 2012, 15:07

Myślę,że w tym przypadku warto byłoby zainteresować się formułą 4.0 w Play gdzie masz nielimitowane rozmowy i sms-y. Dodatkowo możesz dokupić też pakiet internetowy za kilka zł,wtedy masz nieograniczone możliwości korzystania z telefonu.
Wasserman.pl
Bywalec
Bywalec

Następna

Wróć do Operatorzy GSM