optymalizacja rachunków za komórki

Wszelkie dyskusje i spostrzezenia na temat polskich i swiatowych operatorow GSM, ceny, uslugi, promocje, jakosc polaczen, prognozy etc.

optymalizacja rachunków za komórki

Postautor: medrzec » 12 lut 2011, 10:52

Witam wszystkich forumowiczów, znalazłem w sieci ciekawy artykuł, który może was zainteresować. Link tutaj forsal.pl/artykuly/486265,innowacyjny_polski_program_komputerowy_obnizy_rachunki_za_komorke.html. Program nazywa się blupill. Zastanawiam się czy jak to praktycznie może wpłynąć na proponowane przez operatorów komórkowych usługi w zakresie jasności i przejrzystości ich ofert. Sam korzystałem również z wyszukiwarek ofert, ale w przypadku tej usługi proponują wykonanie optymalizacji, a więc dają konkretną informację o tym co należy wybrać. Ciekawy jest co o tym sądzicie?
medrzec
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: SkupTelefonow » 09 wrz 2011, 12:08

Szczerze mówiąc to nigdy nie korzystałem z takiej wyszukiwarki ofert poszczególnych operatorów,więc nie mam zdanie. Ciekawe na ile jest to przejrzyste i klarowne dla przeciętnego człowieka. Macie jakieś opinie na ten temat?
SkupTelefonow
Bywalec
Bywalec

Wróć do Operatorzy GSM