Przedłużenie umowy w Play.

Wszelkie dyskusje i spostrzezenia na temat polskich i swiatowych operatorow GSM, ceny, uslugi, promocje, jakosc polaczen, prognozy etc.

Przedłużenie umowy w Play.

Postautor: Mateuszz » 03 sty 2011, 20:42

umowa kończy mi się za 2 miesiące i dzisiaj odwiedziłem salon Playa. Teraz jestem w abonamencie One Play 45 i chciałem przy przedłużeniu umowy przejść na mix 50 zł 30doładowań. Jaką dostałem odpowiedź na moją prośbę? "Nie ma takiej możliwości."
Wydaje mi się, że powinna być taka możliwość, a tu zonk...
Wiecie może coś na ten temat? Czy istnieje taka możliwość?
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Mateuszz
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: Siemens CX75
Sieć: Orange

Postautor: Gray » 03 sty 2011, 20:46

Zapytaj się ich dlaczego nie można. Może trzeba mieć spełnione jakieś warunki, albo cuś
Gray
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Kiko » 03 sty 2011, 23:14

Mateuszz, to jej nie przedłużaj tylko wypowiedz, a później podpisz na nowo. A jak nie to powiedz że u konkurencji jest lepsza oferta :rotfl:
Kiko
Moderator
Moderator

Model telefonu: K800i
Sieć: Heyah
Karta pamięci: 2GB

Postautor: Adziuśka » 04 sty 2011, 11:26

najlepiej to wogóle zrezygnuj z Play. :) nigdy mnie nie przekonywali, a co słysze to znajomi tylko narzzekają na niego.
Awatar użytkownika
Adziuśka
Moderator
Moderator

Model telefonu: LG KC910i
Karta pamięci: 2GB Kingston MicroSD

Postautor: Mateuszz » 04 sty 2011, 15:55

Zrezygnować z Play? Raczej tego nie zrobie, ich oferta wydaje mi się najkorzystniejsza. Zasięg jest ok. A masz jakąś ciekawą ofertę u innego operatora? Interesuje mnie, żeby było 50zł miesięcznie przez 2lata(lub 2,5) i telefon Nokia C6 za 300zł albo poniżej 300. Szukałem u innych operatorów czegoś ciekawego i nic.

Na moje pytanie, czemu nie moge przejść? Szanowna Pani w Play z wyrazem twarzy, jakby jej bardzo przeszkadzało to że przyszedłem w celu przedłużenia odpowiedziała mi, że nie ma tu nic napisane, żebym miał taką możliwość i dlatego nie moge przedłużyć.
Awatar użytkownika
Mateuszz
Początkujący
Początkujący

Postautor: Adziuśka » 05 sty 2011, 23:35

na głupia niedouczona babe trafiłes :P ja to bym już chaje tam zrobiła :P

ja jestem w orange od 6 lat, place 25 dostaje 50 miesiacznie :) darmowe popołudnia i wekendy i 1200min do wybranej osoby :)

Zas Notii płaci 59zł w erze i na w ciu..... i troche rozmów darmowych do wszystkich prócz Play :P:P bo Play jest dziwny :P do tego ma smsy i pamietk na neta :P ale wiecznie daje innym dzwonic ze swojego bo ma tych minut multum :D
Awatar użytkownika
Adziuśka
Moderator
Moderator

Model telefonu: LG KC910i
Karta pamięci: 2GB Kingston MicroSD

Postautor: Mateuszz » 06 sty 2011, 15:02

Wczoraj odkryłem ciekawą możliwość na stronie Playa, chat z konsultantem :) I dowiedziałem się, że jest taka możliwość i muszę iść 2 miesiące przed skończeniem umowy do Play :)
To dzięki za pomoc :)

[ Dodano: Pią Sty 07, 2011 15:04 ]
Żeby nie zakładać nowego tematu to może mi odpowiecie na dwa pytania:)

Na ile starczy pakiet internetu 100MB?
Mieliście jakąś styczność z nokią C6? Dobra jest?
Awatar użytkownika
Mateuszz
Początkujący
Początkujący

Postautor: SkupTelefonow » 09 wrz 2011, 10:17

Dla mnie bardzo dobry telefon z klawiaturą qwerty,przyzwoity czas pracy baterii i dobry wyświetlacz. Mogę polecić C6. A jeżeli chodzi o pakiet 100mb interentu,to zależy jak często korzystasz,mi spokojnie starcza na cały miesiąc.
SkupTelefonow
Bywalec
Bywalec

Wróć do Operatorzy GSM