wybór sieci , operatora i odpowiedniej oferty proszę o pomoc

Wszelkie dyskusje i spostrzezenia na temat polskich i swiatowych operatorow GSM, ceny, uslugi, promocje, jakosc polaczen, prognozy etc.

wybór sieci , operatora i odpowiedniej oferty proszę o pomoc

Postautor: Matka_Chrzestna » 22 kwie 2010, 10:02

Witam serdecznie,
Ślicznie proszę o poradę :)

Kończy mi się umowa w Orange i chce ja tam przedłużyć ale nie widzę żadnej atrakcyjnej oferty dla mnie, to co mnie interesuje to:

- umowa na 20 miesięcy (max 24 miesiąca)
- 100 minut do wszystkich sieci oraz
- 300 SMSów do wszystkich sieci
- abonament 29zł (max 39zł)
- telefon LG KP501 za 1zł (lub inny ładny telefon za 1zł)

Jest jeszcze taka sprawa że ja mój tata ma w Orange i jemu też się kończy umowa, go interesuje żeby mieć:
- umowa na 20miesięcy (max 24)
- jak najtańsze rozmowy do 2 wybranych numerów, najlepiej w ramach abonamentu (do mnie i do mamy, mama ma w Orange na kartę)
- abonament 29zł (max do 39zł)
- telefon solidny i wytrzymały do 100zł
(tata miesięcznie wydzwania około 700 minut – zwłaszcza do mnie i do mamy i wysyła 100 SMSów)

Czy ktoś z Was zna może jakąś zbliżoną, podobną ofertę bo ja się troszkę zaczynam gubić a tata na mnie krzyczy czemu się nie cieszę z tego co mi daje Orange hehe.
Może w jakiejś sieci są atrakcyjniejsze oferty.
Zachęcam do dyskusji
Dziękuję ze wszelkie sugestie i wypowiedzi:)
Matka_Chrzestna
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Raskus » 20 lip 2010, 16:48

U mnie przy abonamencie za 39 zł dostałbyś ten telefon co napisałeś, ewentualnie inny byśmy dostukali.
60 minut do wszystkich, w zależności od zysku może dodatkowo pakiecik.
Dodatkowo 300 sms'ów do Orange lub 2400 minut do podziału na max 2 nr w O i/lub S.

Ewentualnie przedłużenie obecnej oferty którą masz, jeśli jestes z niej zadowolony.

Odnośnie taty:
Tak jak napisałem wyżej, i dwa wybrane numery są ;) pula 2400min jest na miesiąc, bezpłatne przez cały okres trwania umowy.
Telefon solidny znajdzie się bez problemu. Nawet myśle nad solid'em, albo 6303i.

Tak ogólnie napisałem ;)

o wpyte, jebnąłem sie z datą ;/ sorry
Raskus
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: SkupTelefonow » 09 wrz 2011, 10:20

Chyba zawsze najlepiej jest po prostu pójść do salonów kilku operatorów i tam zapytać o szczegóły oferty. Przy przedłużaniu umowy,zawsze powinny być jakieś dodatkowe bonusy dla stałych klientów.
SkupTelefonow
Bywalec
Bywalec

Postautor: Illuminating » 22 sie 2012, 16:58

Hmm... dość chaotycznie opisałaś całość ale tak jak Raskus napisał - najlepiej jest poradzić się konsultanta. Jeśli jesteś klientem biznesowym to polecam kontakt z konsultantką Panią Magdą Czerw (jej numer tel 502-761-342).

@SkupTelefonow
Co do tych promocji dla stałych to często własnie się okazuje że więcej dostaje nowy klient :( i to jest smutne
Illuminating
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Annika » 29 sie 2012, 14:14

Pamiętaj, że zawsze warto się targować, zwłaszcza gdy dzwonią do Ciebie z propozycjami :)

Choć z reguły salon ma większe możliwości, jeśli chodzi o atrakcyjność oferty.
Annika
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: PopPhone_pl » 28 wrz 2012, 12:04

Racja,często podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem możesz nabyć fajne dodatkowe bonusy jak minuty czy sms-y. Poza tym ja proponowałbym teraz Playa,gdzie masz mnóstwo darmowych minut i sms-ów do innych sieci,więcej niż w pakietach Orange.
PopPhone_pl
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Krzysztof N » 04 paź 2012, 0:07

A nie chciałbyś zrezygnować z telefonu i wybrać ofertę tylko z kartą sim ? Za 29 zł możesz otrzymać 240 minut rozmów do wszystkich sieci. Takie oferty ma operator T-Mobile i bardzo podobną Play. Jeśli będziesz używał aparatu typu smatfon to przydałby się pakiet dostępu do internetu. Wtedy polecam ofertę za 39 zł miesięcznie: 300 minut + 1 GB transferu danych. Oferta nazywa się All Inclusive w Play bez telefonu.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2012, 13:03 przez Krzysztof N, łącznie zmieniany 1 raz
Krzysztof N
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Martels.pl » 15 lis 2012, 22:02

To fakt,w ofercie tylko sim zyskujesz znaczeni wiecej niż w przypadku kupna również aparatu,to można załatwić osobno. Popatrz na oferte Playa,no i oczywiście wiele zależy od tego czy w danej sieci posiadasz jakieś kontakty.
Martels.pl
Początkujący
Początkujący

Re: wybór sieci , operatora i odpowiedniej oferty proszę o p

Postautor: komciae52 » 23 sty 2014, 12:38

Play ma teraz bardzo dobre i konkurencyjne oferty :)
Awatar użytkownika
komciae52
Początkujący
Początkujący

Re: wybór sieci , operatora i odpowiedniej oferty proszę o p

Postautor: Sk-line_pl » 27 lut 2014, 16:05

Zgadzam się,chwaliłem juz tą sieć w innym poście,wiec nie będę się tutaj powtarzał:) Idź do salonu lub zobacz na stronie internetowej co mogę Ci zaproponować podejmij decyzję czy akurat to Ci odpowiada. Daj znać na co się zdecydowałeś w ostateczności.
Sk-line_pl
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Samsung Galaxy S Advance
Sieć: Play
Karta pamięci: brak

Następna

Wróć do Operatorzy GSM