Darmowe doladowanie konta ? To mozliwe ! :D

Wszelkie dyskusje i spostrzezenia na temat polskich i swiatowych operatorow GSM, ceny, uslugi, promocje, jakosc polaczen, prognozy etc.

Darmowe doladowanie konta ? To mozliwe ! :D

Postautor: Foodman » 02 maja 2009, 12:41

Witam! :) mam dla was fajna oferte ;p za darmo mozecie doladowywac swoje konta :) sa 2 minusy ;) jeden jest taki ze mozna doladowac w sieci plus orange play heyah i era tylko za 5 zl ;] w sami swoi i cyfrowym polsacie za 10 zl a drugi minus jest taki ze trzeba siedziedziec przed komputerem i ogladac reklamy i zbierac punkty ktore pozniej mozna zamienic na doladowanie ;D
Strona to otineo.com/ pamietajcie ze jak bedziecie to komus podawac to tam jest napisane https!! a nie http ;]
Mam nadzieje ze pomoglem tym ktorzy maja male problemy z kontem ;p
Pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony 15 paź 2010, 15:31 przez Foodman, łącznie zmieniany 1 raz
Foodman
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: przemek2-89 » 02 maja 2009, 13:32

sam jestem przeciwny taki serwisom ale rzeczywiscie moja siostra doladowala sobie raz konto za 5zl ;) jakies 30 minut jej to zajelo :P
to taki OT zeby pokazac ze rzeczywiscie to dziala ;)
Awatar użytkownika
przemek2-89
Help Team
Help Team

Model telefonu: Siemens C75/SE K550i + SanDisk M2 1GB
Sieć: Era => abonament 30 zl

Postautor: sratanik » 02 maja 2009, 14:41

Poradnik co i jak w lepszej wersji :P
Witam !!! Chciałem wam pokazać poradnik jak za darmo dzwonić na stacjonarne i komórki oraz jak za darmo zdobywać doładowania !!!

1. Wchodzimy na

Kod: Zaznacz cały
https://www.otineo.com/pl/app/register/rec/dOtQzrf0*mAsmermm1*jfbx1ViB8t*y3x2-oObE0J0o

2. Wpisujemy swój (!) numer telefonu, nazwę użytkownika oraz hasło (potem powtarzamy)

3. Zaznaczamy że akceptujemy umowę, przepisujemy kod z obrazka.

4. Klikamy przejdź dalej.

5. Dostaliśmy za darmo 60 otinek (takich punktów na ich stronie), klikamy przejdź do aplikacji.

6. Musimy aktywować konto czyli:

- 22 205 39 44 (dla telefonów komórkowych – numer płatny wg stawki Twojego operatora).

Połączenie trwa 6 sekund więc wam dużo z konta nie zeżre

7. Po aktywacji mamy 2 opcje zarabiania otinek:

a) oglądamy reklamy potem odpowiadamy na pytania (wolny sposób)

b) wysyłamy e-maila do znajomych żeby się zarejestrowali z waszego konta. (szybszy sposób ale trzeba mieć dużo znajomych. Za każdego poleconego znajomego dostajemy aż 10 otinek !

Żeby dostać doładowanie do danej sieci potrzebujemy za 5 PLN potrzebujemy 100 otinek (oprócz Sami Swoi tam trzeba 200 otinek ale za to dostajemy 10 PLN)

Można też dzwonić na telefony stacjonarne oraz komórki (tylko z Internet Expolrer !)

Cytuj:
• dla połączeń międzynarodowych: 00 - numer kierunkowy kraju – numer kierunkowy miasta – docelowy numer telefonu,
(np. Niemcy 0049 123 456 789 ),
• dla połączeń krajowych: numer kierunkowy – docelowy numer telefonu,
(np. Warszawa 022 987 65 42 ),
• dla połączeń na telefony komórkowe krajowych operatorów: 0 – docelowy numer telefonu, (np. ERA GSM: 0 6...),

Ceny są takie:
Kod:

otineo.com/pl/app/rates

Kod:

otineo.com/pl/app/softphone

.

Ogólnie strona bardzo fajna. Na starcie dostajemy 60 otinek potem możemy szybko dobić już 40 i mamy darmowe doładowanie.
sratanik
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: goryl2 » 07 cze 2009, 19:59

na start dostajemy 20 otinek a nie 60
goryl2
Bywalec
Bywalec

Model telefonu: Motorola E1070
Sieć: 36 i 6

Wróć do Operatorzy GSM