najlepsza taryfa

Wszelkie dyskusje i spostrzezenia na temat polskich i swiatowych operatorow GSM, ceny, uslugi, promocje, jakosc polaczen, prognozy etc.

najlepsza taryfa

Postautor: dB09 » 26 sty 2008, 20:41

Witam. Zastanawiam się nad przejściem na abonament, jednak nie mam pojęcia jaka oferta jest najlepsza. Chodzi o to, aby głównie połączenia do ery/orange był tanie, smsy sa mi obojetne, a jednoczesnie, aby byl dobry telefon w ofercie. Zastanawialem sie nad era mix, ale sam nie wiem..

-
jescze pytanie odnosnie mixa, konto doladowuje tak jak w taktaku co 2 miesiace, czy kiedy chce?

-
Czy majac karte TakTaka, moge przejsc na orange i np na taryfe:

orange.pl/portal/map/map/promotionspdet?id=2615997
dB09
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Nokia 6101
Sieć: Era

Postautor: Nothingam » 26 sty 2008, 21:37

dB09, jak chcesz abonament i tanio na ere i orange to tylko Era, wybierasz sobie miesięczny pakiet darmowych minut na wszystkie sieci, do tego jak sobie dorzucisz pakiet Darmowe weekendy to w weekendy na ere, tak taka, heyach oraz telefony stacjonarne w całej Polsce rozmawiasz do woli bo masz wtedy 2000 min miesięcznie. Co do Orange to drogi abonament, jeszcze droższe telefony, no i zasięg o większą połowe słabszy niż ma Era.
Awatar użytkownika
Nothingam
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SonyEricsson K810i Pulse Red
Sieć: Era Abonament 90z?

Postautor: przemek2-89 » 26 sty 2008, 21:41

dB09, zgadzam sie z Nothingamem sam mam Ere abonament i nie narzekam ;)
Awatar użytkownika
przemek2-89
Help Team
Help Team

Model telefonu: Siemens C75/SE K550i + SanDisk M2 1GB
Sieć: Era => abonament 30 zl

Postautor: dB09 » 26 sty 2008, 22:09

hm,a jak to dokladniej znalezc na stronie, bo na ery ciezko cos znalezc :).
Dzieki za odpowiedz btw, po piwku
dB09
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Nokia 6101
Sieć: Era

Postautor: Nothingam » 26 sty 2008, 22:33

dB09, wchodzisz na tą strone http://www1.era.pl/phones/phones.php?ty ... show_all=1
wybierasz telefon który Cię interesuje i tam będzie taki przycisk czerwony Dobierz Taryfe i Kup, naciskasz go i pokazują Ci się abonamenty i ceny tego telefonu w każdej z nich, ale najlepiej jak pujdziesz do salonu Ery i się dopytasz bo wiele salonów ma mniejsze ceny niż na stronie, dodam że w Erze masz wiele wygód, ja za starz w sieci dostałem naliczanie sekundowe za free i darmowe weekendy za połowe ceny, do tego jeszcze 600 min do wykorzystania na 6 miesięcy.
Naprawde warto.
Awatar użytkownika
Nothingam
VIP Forum
VIP Forum

Postautor: przemek2-89 » 27 sty 2008, 12:48

dB09, na przykład ja teraz w Erze mam drugie tyle minut do Ery i na stacjonarne za free ;)
Awatar użytkownika
przemek2-89
Help Team
Help Team

Model telefonu: Siemens C75/SE K550i + SanDisk M2 1GB
Sieć: Era => abonament 30 zl

Postautor: xsite » 08 lut 2008, 23:49

chyba nie ma najlepszej taryfy dla wszystkich wszędzie są jakieś kruczki, niby niedopowiedzenia tylko jakoś operatorzy dziwnym trafem wychodza na swoje i jak nie proponuja połączeń wyłącznie do swojej sieci to znowu niby darmowe minuty za które tak naprawde płaci się abonament albo jeszcze lepiej tańsze połączenia ale tylko w weekendy.mam nadzieje ze to się kiedyś zmieni i uprości bo osobiscie się już w tym wszystkim nie łapie.a propo widzieliście oferte nowego mvno? nie wiem kiedy ma wejśc ale tu go fajnie opisali jako operatora który cofa mężczyzn do poziomu bakteri blog.media.com.pl/index.php/2008/02/07/mobilking-cofa-mezczyzn-do-poziomu-bakteriii/ bardzo mi się to spodobało ;) tylko ciekawe co na to panie
Awatar użytkownika
xsite
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: mo
Sieć: mobilking

Postautor: musican » 11 lut 2008, 12:21

jakby mieli dobre ceny to mógłbym byc taka bakterią:) ktos zna cennik tego mobilkinga? oni juz sa na rynku czy dopiero wejda?
Awatar użytkownika
musican
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: zmieniam co jaki?? czas
Sieć: orange

Postautor: xsite » 28 lut 2008, 1:08

Wystartowali bodajże w piątek, dokładny cennik jest na stronie mobilking.pl.
w skrocie wyglada to tak :
50gr za min
15gr SMS
50gr MMS
50gr/100kb mobilny internet
Jedna cena do wszytkich na komory i stacjonarki.
Awatar użytkownika
xsite
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: mo
Sieć: mobilking

Postautor: Nothingam » 28 lut 2008, 10:25

Wiem że pojęcie Darmowe minuty jest kłamliwe bo w rzeczywistości się za to płaci ale ja za starz w sieci mam co miesiąc 40 min wymiennych na smsy do wszystkich sieci za free. a dodatkowo miałem 600 min do Ery Heyah i na stacionarne do wykorzystania przez 6 miechów również za free ale mi się już skończyły :P Ja jestem bardzo pozytywnie nastawione do Ery i nie mam zamiaru zmmieniać, chyba że zmieni się w T-Mobile to odchodze bo tego nie lubie.
Awatar użytkownika
Nothingam
VIP Forum
VIP Forum

Następna

Wróć do Operatorzy GSM