jaka taryfa orange na kartę?

Wszelkie dyskusje i spostrzezenia na temat polskich i swiatowych operatorow GSM, ceny, uslugi, promocje, jakosc polaczen, prognozy etc.

jaka taryfa orange na kartę?

Postautor: marines » 28 gru 2007, 23:21

a więc tak: jestem od ponad 4 lat userem orange na kartę (w różnych taryfach juz byłem) ale od dłuższego czasu jestem w "nowym popie". widzę, że orange rezygnuje już całkowicie z tej taryfy i zastanawiam się nad zmianą. piszę smsy w średniej ilości (kiedyś te pakiety 100 za 1zł na m-c były prawie wystarczające) i nie rozmawiam prawie wcale. doładowuję z reguły regularnie (czasem zdarza się miesięczna przerwa) za 50zł. pasują mi pakiety, ale najbardziej tanie smsy. jaka taryfa aktualnie najbardziej odpowiadałaby moim kryteriom?

chętnie przeszedłbym do playa. tam miałbym wszystko tanie, ale wszyscy mieliby drogo do mnie i nie miałbym z kim pisać. :) a może jeszcze inna sieć byłąby dla mnie najlepsza?
marines
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Siemens S65
Sieć: Orange

Postautor: Aga » 29 gru 2007, 10:02

marines
Radzę Ci poczytać tutaj
=> orange.pl/portal/map/map/hub_prepaid?stamp=1198915141961

Według mnie najbardziej opłaca się teraz być w Orange Pop
=> orange.pl/portal/map/map/pop_why_buy?TARGET=POP_OFFER
Awatar użytkownika
Aga
Uploader
Uploader

Model telefonu: Nokia 5220
Sieć: Orange

Postautor: TRC » 29 gru 2007, 13:43

Aga pisze:marines
Radzę Ci poczytać tutaj
=> orange.pl/portal/map/map/hub_prepaid?stamp=1198915141961

Według mnie najbardziej opłaca się teraz być w Orange Pop
=> orange.pl/portal/map/map/pop_why_buy?TARGET=POP_OFFER

Ja też polecam Orange POP od 2 dni jestem na tej taryfie bo zmieniłem sieć i jestem heppy :) smsy...hm 300 dziennie :)
Awatar użytkownika
TRC
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: 6310i/2600/N73
Sieć: Simplus

Postautor: xsite » 14 lut 2008, 11:38

tylko ze orange pop ma tez pewne minusy jak np. gdy wykupujesz pakiet 600sms za 6zl to te smsy mozna wysylac tylko do orange i pakiet jest na 30 dni jesli go nie wykorzystasz smsy przepadaja. To samo tyczy sie pakietow z minutami one rowniez sa tylko do orange i tylko na 30dni. aha sa jeszcze pakiety gdzie minuta jest dosyc tania ale za to sa tylko na tydzien wiec zbyt krotko
Awatar użytkownika
xsite
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: mo
Sieć: mobilking

Wróć do Operatorzy GSM