SMS na mikołajki

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS na mikołajki

Postautor: Cegła » 09 lip 2007, 12:46

Niech Mikołaj przyniesie Ci pełen worek szczęścia i pociechy dla serca!

Chętnie bym Cię wysłuchał, ale jestem w tym roku strasznie zabiegany ... Twój ?w. Mikołaj

Wypchanych trzewików, kozaków, sandałek i innego rodzajów obuwia.

Dużo prezentów od Mikołaja (żeby nie zmieściły się przez komin)żeby Twoja siostra była grzeczna, żeby Droga była mleczna, żebyś do mnie napisał i buziaczka mi przysłał.

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie ?więty Mikołaj przyjdzie do Ciebie, razem wspomnicie dawne czasy, popróbujecie ?wiąteczne frykasy, potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw - wróci za rok

Najserdeczniejsze życzenia Mikołajkowe, dużo, uśmiechu, zdrowia, szczęścia i serca.

Co? Pewnie czekasz na jakieś życzenia? A no to się doczekałeś!!! Wszystkiego najlepszego z okazji Mikołajek!!

?więtego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki.

Mikołaja w kominie, prezentów ile się nawinie i cukierków całą skrzynie.

Gdy Mikołaj Cię ominie, zrób na wieczór smutną minę, bo to obowiązek ?więtych by przynościć nam prezenty!

Widziałam jak Mikołaj wkradał się do Twojego domu ... :) wszystkiego naj z okazji mikołajek!!!
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS