SMS na chrzest

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS na chrzest

Postautor: Cegła » 09 lip 2007, 12:41

Rodzicą - cześć, młodemu obywatelowi - życzenia, by rósł sobie ku zadowoleniu, rodzinie ku pożytkowi, ojczyźnie ku chlubie

Przy dzisiejszym świętym obrzędzie modlitwy moje będą u kolebki nowochrzczeńca, który i memu sercu tak drogi.

Chwała Bogu - dziś nowy przybywa nam Chrzęścijanin; oby Kościół, kraj rodzina mieli zeń pocieche i pożytek.

Niech mały poganin, do Chrystusowej wchodząc dziś owczarni, zabłyśnie w niej cnotami, delikatnością i mądrością.

Z okazji Chrztu ?więtego życzę Ci, abyś w swoim życiu zaznała dużo szczęścia i Łask Bożych; abyś rosła silna i zdrowa na pocieche swoich Rodziców i Dziadków

W tak uroczystym dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Sakramentu Chrztu ?więtego i wstąpienie do wspólnoty Kościoła, życzę Ci, abyś zawsze miała ufność w Bogu, kierowała się wrżliwym sercem, a cele, które sobie wytyczysz, by zawsze były szlachetne.

Serce tak ciche, jak wiatr z muszelki daj mi, o Panie - Boże mój wielki. Daj mi też święte rączki i nóżki, żeby trzymały się Twojej drózki.


Z procą w kieszeni, smokiem na smyczy biega po Raju Adaś zdyszany... Dobrze mu tutaj... jednak dni liczy, kiedy przylecą z Ziemi bociany... Niby spokojny, niby wesoły uczy się w Rajskiej Szkole grzeczności, ale codziennie pyta anioły: "Czy przysłał dla mnie Bóg wiadomości..." Z nogi na nogę drepce przy Bramie, w tę i z powrotem po Niebie chodzi, marzy o tacie, marzy o mamie i o tym, że się wreszcie... urodzi!

Kochaj swoich rodzicieli, by pociechę z Ciebie mieli, ale pomnij, że Bóg w niebie, ma w opiece zawsze Ciebie.

Tobie który wypełniłeś dom, swym płaczem i radosnym gwarem życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa. Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie była łza szczęścia, a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca. W tak ważnym dniu, życzy Ci - Matka Chrzestna.

Niech wiara w Boga, Ciebie prowadzi. Wszelkie, nierówności pod stopami gładzi. W dniu tak ważnym, dla całej rodziny, a ten dzień to Twoje Chrzciny. Z tej oto okazji, Chrześniaku Kochany zechcij przyjąć życzenia od swej chrzestnej mamy.
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum
 
Posty: 680
Rejestracja: 03 gru 2006, 10:11
Lokalizacja: się biorą dzieci??
Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron