smsy na Walentynki :)

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

smsy na Walentynki :)

Postautor: Kazek » 02 lut 2007, 23:12

=> dzwonili domnie z nieba,ze uciekl im jeden aniolek,ale nie martf sie, nie powiem im gdze jestes.kocham cie ...

=> Jesteś dla Mnie wszystkim Wszystkim tym co mam I choć czasem krzywdzisz I choć czasem Krzywdze JA Mimo to - Mimo przeszkód Jakie zsyła na NAS świat Ciągle głucho ,ciągle cicho Ciągle Ciebie jest mi brak :( Chce być zawsze, chce być blisko Chce odczówać Ciebie wciąż Chce na zawsze z Tobą być Wiecznie Kochać, wiecznie śnic w Twym SerduszQ chce juz Tkwić I choć brak zaufania wątpliwości śle Nam wszystko się uda BO ----:D KOCHAMY SIE

=> Jesteś dla Mnie wszystkim Wszystkim tym co mam I choć czasem krzywdzisz I choć czasem Krzywdze JA Mimo to - Mimo przeszkód Jakie zsyła na NAS świat Ciągle głucho ,ciągle cicho Ciągle Ciebie jest mi brak :( Chce być zawsze, chce być blisko Chce odczówać Ciebie wciąż Chce na zawsze z Tobą być Wiecznie Kochać, wiecznie śnic w Twym SerduszQ chce juz Tkwić I choć brak zaufania wątpliwości śle Nam wszystko się uda BO ----:D KOCHAMY SIE

=> Myśle... Myśle... Myśle... Myśle... Myśle... Myśle... Myśle... Myśle... Myśle... ... cały czas o Tobie Skarbie:-*

=> kap,,, serce, apetyt ma wielki kropellki kropelka ma sens wielki! a serce to milosc jak gwiazda na niebie ktora swym promieniem obdaruje ciebie, otuli przytuli i sen przyniesie tak piekny i tajemniczy ze zapomisz kim byles i staniesz sie wielki!

=> Kocham Cie ,Kocham Cie,Kocham Cie ,Kocham Cie,Kocham Cie ,Kocham Cie,Kocham Cie,Kocham Cie ,Kocham Cie ,Kocham Cie,Kocham Cie,Kocham Cie, Kocham Cie, Kocham Cie ,Kocham Cie ,Kocham Cie ,Kocham Cie ,Kocham Cie,Kocham Cie...tak w nieskonczoność mogłabym to pisać ale po co jak Ty o tym dobrze wiesz:***buziunieee Skarbie:*

=> Moje Złotko, mój kwiatuszku, Jesteś tylko dla mnie, Kocham Cię jak złocisty poranek, jak rosę poranną. Nie liczy się już nic bo Ciebie tylko Kocham, Ciebie tylko wielbię, wciąż myślę o Tobie i śnię i marzę o Tobie ... za dnia i w nocy. Bo jesteś moim powietrzem, bez Ciebie duszę się na tym świecie ! Nie chcę Cię nigdy stracić, chcę być z Tobą zawsze na zawsze. Dla Ciebie zrobię wszystko ! Zdobędziemy razem świat, pokonamy góry, przepłyniemy rzeki, będziemy z sobą i nawet śmierć nas nie rozłączy. Nikt i nic nie jest w stanie namprzeszkodzić, ani naszej naszej miłości, bo tylko Ty się liczysz w moim świecie, tylko Ty dajesz sens wszystkiemu, tylko Ty tak na mnie patrzysz. Za Twój wzrok na sobie mogę cierpieć katusze w Piekielnych czeluściach, dla Ciebie zgrzeszę, dla Ciebie żyć będę, od dziś tylko My będziemy istnieć. Nie zapomnę już nigdy, przenigdy, że Cię KOCHAM i Kochać będę ... przyżekam.

=> Pawelku moj kochany z kazda chwila kocham cie jeszcze bardziej chociasz nie wiem czy juz mozna wiecej cie kochac nie portafie bez ciebie zyc

=> Gdy przyjdzie księżyc złoty, Gdy zaświecą gwiazdki na niebie Pomyśl przez chwilkę o mnie I poczuj się jak w siódmym niebie Wyobraź jak Cię całuję, Przytulam i dotykam I jak Ci jest, jak w niebie? Bo mnie tak zawsze gdy sobie to wszystko wyobrażam Mój Kotku:*

=> Chcę żyć i żyć będę,chcę kochać i kochać będę,chcę śmiać się i śmiać będę,chcę ciebie i ciebie zdobędę..

=> NAUCZ MNIE SZTUKI KOCHANIA NAUCZ MNIE ŻYCIA WE DWOJE LECZ NIGDY NIE UCZ ROZSTANIA BO TEGO SIĘ BAAARDZO BOJE!!!! misiu

=> ILE W MORZU PIASKU A W SŁONECZKU BLASKU ILE GWIAZD JEST NA NIEBIE TAK BARDZO MOCNO JA KOCHAM CIEBIE

=> MÓJ KWIATUSZKU MÓJ WSPANIAŁY MÓJ JEDYNY UKOCHANY MOJE SERCE CIEBIE CHCE CIERPI KIEDY NIEMA CIE
Kazek

Postautor: Adziuśka » 07 sty 2008, 13:14

Gdy spojrzałem w Twoje oczy, Już wiedziałem, że to Ty. Gdy poczułem Twoje dłonie, Odmieniły się me sny. Nasze usta się zetknęły, By rozkoszy nektar pić. Nasze serca nam kazały, By w miłości razem żyć.

Podejdź do mnie i uśmiechnij się, Podaj dłoń i uścisnij ją. Przytul mnie i Pocałuj. Wsłuchaj msię w serca Bicie Ono ci powie, że Kocham Cię Nad Życie

Chce,żeby Twoje oczy w me patrzyły.Żeby Twoje usta z mymi sie złączyły.Żeby Twoje serce tylko moje było.Żeby Nas na świecie tylko dwoje żyło

PowStaŁam z OdchŁani Piekieł.. aBy pŁoNąc dLA CiebIe Skarbie..

Kiedy Jesteś Przy Mnie- Niczego Mi Nie Trzeba.. Mam Wrażenie, Ze Trafiłam Do Siódmego Nieba..

Kocham Cię I Nigdy Nie Przestane ... Na Zawsze W Moim Serduszku Tylko Ty Kochanie

Kocham życie bo dało mi Ciebie, kocham Ciebie bo jesteś moim życiem...

W dniu zakochanych
w dniu walentynki
przyjmij życzenia od swojej dziewczynki
byś był szczęśliwy zdrowy
pogodny zawsze gorący
nigdy zaś chłodny
kochaj mnie słonko
bądź moim bączkiem
ja twoją stokrotką
lecz cie ostrzegam
mój ... słodki
nie zapyl nigdy
innej stokrotki!

...jesteś moim marzeniem, moim spelnieniem, moim natchnieniem...

CzEgOś Mi BrAk, CzEgOś WiElKiEgO: TwEj ObEcNoŚcI... DoTyKu TwEgO

do konca zycia i nawet dłuzej bede czekac na Ciebie w nieskonczonosc bo ja cie kocham i zawsze tak zostanie

Jestes moim zycia tchnieniem, spelnionym najpiekniejszym marzeniem, sloncem goracym, kwiatem pachnacym, lekiem bol kojacym, celem zycia wiodacym, nieustajaca miloscia, wielka radoscia.

Kocham Cię 70 sekund na minutę, 100 minut na godzinę, 40 godzin na dobę, 500 dni w roku...

Wierząc że jesteś tą osobą, chciałbym każdą chwile spędzać z Tobą, w Twych objęciach kłaść się spać, razem z Tobą rano wstać, obok Ciebie zawsze być, właśnie z Tobą pragnę żyć!
Awatar użytkownika
Adziuśka
Moderator
Moderator

Model telefonu: LG KC910i
Sieć: Orange
Karta pamięci: 2GB Kingston MicroSD

Postautor: majster1125 » 03 lis 2011, 20:36

We wszystkich mowach i w języku duszy
Nad wszystkie są dwa słowa,
Jak w kroplach rosy po suszy,
W nich skarb żywota się chowa.