PRO?BY !

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

PRO?BY !

Postautor: administrator » 18 maja 2006, 1:59

Prośby o smsy śmieszne lub okazjonalne składamy tylko w tym temacie!
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Administrator

Model telefonu: Nokia N73
Sieć: o2

SMS-y graficzne

Postautor: lukis_123 » 18 sie 2006, 12:09

Mam prośbe nigdzie nie moge znaleźć graficznych esów, chodzi mi o takie czarno-białe obrazki przeyłane w sms-ach, jesli ktoś cos takiego posiada to prosiłbym zamiescic na tym forum.

Pozdrawiam
lukis_123
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Siemens AX72
Sieć: Pop

Postautor: DoubleFair » 30 lis 2006, 19:45

Ja bym prosił o jakieś świąteczne sms'y. Na 6 i 24 Grudnia. Mam nadzieję, że prośbę w porę piszę, bo święta tuż, tuż... Wcisnę ''pomógł''! POZDRO
Awatar użytkownika
DoubleFair
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: SE w200i
Sieć: Era

Postautor: honey_moon » 13 gru 2006, 2:50

:D mam mala prosbe, chodzi mi o wierszyki/zyczenia z okazji swiat Bozego Narodzenia, a dokladnie o smieszne i zbrezne typu: "Zycze ci pogody ducha bys bez wiagry w swieta ruch**, niech kobieta czuje w kroku, ze mikolaj jest raz w roku. " ;)
honey_moon
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: siemens cx65
Sieć: Plus Gsm

Postautor: o_0 » 30 gru 2006, 21:31

ja bym prosil o takie zyczenia jak kolega wyzej prosi tylko ze z okazji sylwestra :) PZdR
Awatar użytkownika
o_0
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: lg cookie
Sieć: orange

Postautor: Mateuszz » 22 sty 2007, 21:38

Prosze

Dzis Mikolaj nie jest w sosie,Elf wyruchal mu gosposie.W akcie zemsty dziad brodaty ruchal wszystkie inne skrzaty.Renifery oburzone,bo ich dupy nie ruszone! :papa:

[ Dodano: 2007-05-25, 16:31 ]
Szukam smsow na dzien matki :D:)
Awatar użytkownika
Mateuszz
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: Siemens CX75
Sieć: Orange

Postautor: Cegła » 06 lip 2007, 11:53

Dziękuje Ci, że dałaś mi życie, za to, że mogę istnieć. Za to, że zawsze w potrzebie jesteś blisko i wspierasz mnie. Te chwile razem spędzone, radosne i smutne, nigdy nie będą stracone. Wzloty i upadki? To nieistotne. Dla mnie liczysz się tylko TY Twe serce - Serce Matki!

Ze wszystkich kwiatów świata chciałabym zerwać... słońce i dać je potem tobie, złociste i gorące. Słoneczko jest daleko, ale się nie martw, mamo, narysowałam drugie... Jest prawie takie samo! Teraz cię wycałuję, jak mogę najgoręcej, bo tak cię kocham bardzo, że już nie można więcej!

Mamo, Mamo zatroskana nie bądź tak zapracowana. Dzisiaj chętnie Ci pomogę sprzątnąć pokój, zmyć podłogę. Tacie zrobię też śniadanie, a na wieczór wstawię pranie. Wszyscy chętnie Cię wyręczą w końcu dziś jest Twoje święto

Dziękuję Ci Mamo za twe mocne wsparcie, zawsze mi byłaś na łez otarcie. Twe serce jest skarbnicą miłości, a na twej twarzy wciąż uśmiech gości

?więto Matki jest raz w roku pełne szczęścia i uroku. Z tej okazji Mamo miła życzę Ci byś długo żyła. Wiedz, że we mnie masz oparcie, wciąż powtarzam to uparcie.

Troche sie spóźniłem ale zawsze komuś sie przydadzą :hyhy:
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS