SMS na Andrzejki

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS na Andrzejki

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 16:03

Na A jest imion wiele w świecie, lecz dla mnie Andrzej urok ma. Pomóżcie wróżby, wy możecie, niechże Andrzeja los mi da.

Łupinka Jabłka za mnie spada, oglądam się, literka A... Andrzeja wróżba przepowiada? Czy też Adama los mi da?

W listopadową ciemną noc, swój los wywróżę sobie, bo wróżby dziwną mają moc, mówiły mi o Tobie.

Nie czekaj wróżby od akacji, akacja nigdy nie ma racji. Choćbyś połamał cały krzak przecież nie spełni się i tak

W tę jedną, jedyną noc wróżby i przepowiednie sprawdzają się do joty... Więc długiego, upojnego wieczoru, pełnego wyobraźni, szaleństwa i spełnionych marzeń

29 listopada to wieczór pełen nadziei i niespełnionych marzeń. Tylko wtedy wszystkie wróżby są najpewniejsze, więc dobrej zabawy przy andrzejkowych wróżbach.

Pełen czarów andrzejkowy wieczór zdarza się tylko raz w roku. Jak mówi stare polskie przysłowie "Na ?więtego Andrzeja błyska pannom nadzieja". W ten andrzejkowy wieczór samych pomyślnych wróżb i spełnionych nadziei

Andrzeju, Andrzeju, dziewcząt dobrodzieju, wolę swoją okaż, najmilszego pokaż. Wszystkiego najlepszego w ten andrzejkowy wieczór życzy...

Drogi Andrzeju! W Wigilię ?więtego Andrzeja, spełniona niech będzie Twoja nadzieja. Żeby Ci się sprawdziło, to, co kiedyś Ci się wymarzyło. Nalej wosku na wodę, ujrzyj swoją przygodę. Rzecz ciekawa, co z niego wypłynie, mały,biały domek w polskiej krainie! Wokół ogród z czerwonymi różami, miej przez całe życie ich płatki pod stopami.

Pomyśl sobie życzenie i... niech się spełni. Wszystkiego najlepszego z okazji andrzejek

Najważniejsze jest zabawa, a więc Ci niezapomnianego wieczoru andrzejkowego, wybornego towarzystwa i oczywiście spełnionych wróżb;)

Niezapomnianej zabawy z wróżbami andrzejkowymi życzy...
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS