SMS- Gra skojarzeń

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- Gra skojarzeń

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 16:01

Kiedy Cię widzę rano to pragnę Cię po prostu zlizać... MÓJ TWAROŻKU NA ROGALIKU

Działam błyskawicznie - suwak.

Kupiłem globus - świat należy do mnie!

Złapali Bin Ladena - w tartaku. Szukał ostatniej deski ratunku ...

Czytaj to szybciej, szybciej, szybiej, no szybciej, jeszcze szybciej! I tak nie zdążyłeś - stoper

Jestem cudowny, wspaniały lubię czuć twój nacisk lubię, gdy pragniesz przyspieszać wtedy wiem ile mam wciągnąć paliwa. Twój polonez.

Jestem sam w lesie, długo czekałem na tę chwilę. Upewniłem się że jestem sam i nikt nie patrzy i wyciągnęłem GO! Jest wielki... twardy... i piękny... MÓJ PRAWDZIWEK!

Kiedy czuję Twój dotyk cały drżę. Kiedy słucham Twych słów myślę tylko o Tobie. Nikomu nie będę tak wierny - Twój na zawsze - telefon komórkowy.

Możesz na mnie liczyć - Twój klalkulator.

Zanim uśniesz trochę mnie pomacaj. To białe co wyleci weź do buzi, tak żebyś poczuła na wszystkich ząbkach. Będzie Ci dobrze. Już nie mogę się doczekać! TO JA-TWOJA PASTA!

Tylko Ty znasz moja dziurkę. Codziennie rozpychasz ja swoim wielkim paluchem. Znam Twój zapach na pamięć. TWOJA SKARPETKA.

Myślę o Tobie codziennie! Chciałbym Cię mieć codziennie! Nie mogę bez Ciebie żyć!!! Brakuje mi Ciebie... MOJA MAŁA... WYPŁATO!!!

Uwielbiam kiedy tak delikatnie rozpinasz zamek błyskawiczny, delikatnie badasz me wnętrze i wkładasz co masz najcenniejszego. Kocham nosić tanie wino. Twój Plecak

Wiesz, co? Niewierze że po tym wszystkim co razem przeszliśmy wciąż będziemy razem. Twoje Adidasy.

Mam nadzieje, że będziesz o mnie myślał cala noc... Bo ja nie dam Ci spokoju! Do rana będę Ci przypominał o sobie... TWOJA LEWA DOLNA SZOSTKA

Jestem zupełnie wyczerpana, kładę się, a ty od dołu delikatnie się we mnie wsuwasz...hmm, czuje przypływ energii! Tak mi z tobą dobrze moja ładowarko - twoja komórka.
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS