SMS- Na pożegnanie

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- Na pożegnanie

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 15:42

Byłeś pierwszy w moim życiu, w sercu moim pozostałeś. Ja kochałam, choć w ukryciu, Ty mnie nigdy nie kochałeś.

Już nie ma Nas lecz nie żałuję tego co było, bo to nie był stracony czas!

Tęskniłam, płakałam myślałam szlochałam po nocach przez Ciebie nie spałam lecz... wspomnienie po Tobie właśnie wyblakło teraz nie płacze bo mi łez zabrakło...

Spotkałam uroczego faceta. A to oznacza, że więcej się nie spotkamy.

Nie wiem jak mam Ci to powiedzieć, dlatego piszę... Nie chcę się więciej spotykać.

Nie chcę Cię więcej widzieć! Nie przychodź! Nie dzwoń! Nie pisz!

Chętnie będę chodziła boso. Pod warunkiem że mój but zostanie w Twojej dupie!!!

Znalazłam pod łóżkiem starą miłość, była zakurzona, miała zmęczoną twarz, wyłysiała, uginała się pod ciężarem wspomnień. Tylko uroniła jeszcze jedną łzę i umarła.

Życie jest pięknym krajobrazem, choć wiele się w życiu zmienia. Dziś jestesmy razem jutro zostaną wspomnienia.

Blisko czy daleko w smutku czy radości, nie zapomnij o mnie i mojej miłości.

Smutek pożegnań istnieje tylko po to by cieszyć się powitaniem.

Widziałam was razem objętych i z oczu płynęły mi łzy... byliście tacy szczęśliwi jak kiedyś byliśmy my...

A czas płynie jakby nigdy nic... nieskończony kręci film o takich jak my...

Nie pozwól, by czas i odległość zrodziły słowo "zapomnij"...

A mogliśmy razem łaką iść, świt witać po kolana w rosie...

Choć łzy płyną, to już koniec. Nie zostało już nic więcej. Tylko ten deszcz co o szyby się rozbija i płacze wraz ze mną.

Gwiżdżę na wszystko, śmieję się w słońce. Wino jest zimne, usta gorące. A sekret tego jest wciąż ten sam, bo Ciebie, miły, już dosyć mam!

Czasem spanie mnie bierze, gdy obok ciebie leżę. Żądasz miłości, a mnie biorą mdłości. Czas by zakończyć to idź sobie won.
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS