SMS- Pamiętkowe wpisy

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- Pamiętkowe wpisy

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 15:37

W każdym prawie zeszyciku, mało prawdy dużo krzyku. Wciąż te wiersze oklepane, z różnych książek przepisane, a ja piszę skromnie - "nie zapomnij o mnie".

Jeśli chcesz żyć szczęśliwie - szukaj nauki i cnoty. Przeciwności znoś cierpliwie, do pracy nie trać ochoty.

Jak fiołki wśród ukrycia ożywiają tchnieniem wiosny, tak Ty każdy moment życia miej szczęśliwy i radosny.

Gdy kiedyś wśród wieczornej ciszy wspominać będziesz przyjaciół imiona, o jedno proszę - nie zapomnij o mnie. Zalicz o mnie do przyjaciół grona.

Największą sztuką w życiu jest śmiać się zawsze i wszędzie. Nie żałować tego, co było i nie bać się tego, co będzie

Nie chodź różnymi drogami, ale zawsze swoją drogą. Czarę szczęścia wciąż dziel z nami, a cierpienia oddaj wrogom. Unikaj fałszu, nie znaj zazdrości. Nie kochaj tego, kto nie wart miłości. Nikomu serca nie oddaj w ofierze - z wyjątkiem tego, kto kocha Cię szczerze.

Wpisuję się w samym środku, bo Cię lubię, miły Kotku.

Witamina A jest w mleku, witamina D jest w tranie, witamina M w uśmiechu - więc się uśmiechaj kochanie.

Choć poznasz życie i cały świat, wciąż będziesz tęsknił do szkolnych lat.

Uśmiechaj się w domu, uśmiechaj się w szkole. Już nie kryj uśmiechu, bo zjedzą go mole.

Nauką i pieniędzmi drudzy się bogacą, mądrość musisz sam z siebie własną zdobyć pracą.

Przez wysokie skały leciał orzeł biały, kazał mi się wpisać w twój pamiętnik mały.

Miłość do książki niech Cię porywa. Ucz się i pracuj, a będziesz szczęśliwa.

Miłości życzę Ci szczerze bo ona jest filarem życia śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu ty miłość wzbudzisz.

Wspomnienia są jedynym rajem z którego nie możemy zostać wypędzenie

Gdy Cię znudzi ten świat uroczy, który Cię wabi, upaja i nęci, wtedy choć czasem zwróć swoje oczy, na kartkę pamięci.

Bądź przyjaciółką wszystkich płaczących, ocieraj łzy co gorzko im płyną. Uśmiech promienny miej zawsze na twarzy, a będziesz zawsze kochaną dziewczyną.

Kiedy babcią będziesz już, okulary na nos włóż, weź pamiętnik w ręce swe i przeczytaj imię me.

Jedni żądają wyrzeczeń, drudzy gorącej miłości. Moje życzenie jest skromne: wspomnij mnie kiedyś w przyszłości!

Piękne są róże z perskiego ogrodu, piękne jest dziewczę polskiego narodu. Polką bądź zawsze i wszędzie a każdy Polak kochać Cię będzie.

Nie zrywaj nici przyjaźni, bo nie wiesz czym grozi zerwanie. Choć nitkę zwiążesz, węzeł na zawsze zostanie.

Każdy kwiat zwiędnie, każdy barwę zmienia, tylko jeden pozostanie. Jest to kwiat wspomnienia.

Tak przemija dzień, tak przemija czas i nie zdoła los cofnąć nawet dnia. Wszystko kończy się razem z którymś dniem i przemija z wiatrem...

Życie to nie rozdział z powieści ani wdzięczna ballada lecz jest to księga, która w swej treści głębokie cele posiada.

To nie sztuka iść przez życie, kiedy radość zewsząd tryska, ale iść z pogodną mina, kiedy ból za serce ściska.

Data i godzina poszły dziś do kina.

Wpisał się ktoś znany, lecz nie podpisany. Szukaj go w Paryżu na plantacji ryżu!
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS