SMS-Tematy maturalne

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS-Tematy maturalne

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 15:24

Geografia: Wymień największą depresję powstałą w wyniku szkód górniczych, najwyższą hałdę oraz jezioro ze słoną wodą.

Geografia: Wymień największą depresję powstałą w wyniku szkód górniczych, najwyższą hałdę oraz jezioro ze słoną wodą.

Matura rozszerzona z Chemii: Opisz skład powietrza na śląsku.

Osama Bin Laden - romantyk czy pozytywista?

Zadanie na ocenę celującą: Z ilu jajek robi się makaron 6 jajeczny uwzględniając 22% podatek VAT.

Hiperpłaszczyzna rozpięta na ewaluowanej przestrzeni bazowej 25-wymiarowej posiada 17 ekstermów lokalnych. Niech k będzie dowolnym ciałem i zgodna z waluacją dyskretną dla hipotezy Jakobianowej. Domkniecie całkowite pierścienia izomorficznego definiuje wskaźniki sumacyjne. Ciała i pierścienie maja 1 rozna od 0. Ile będzie kosztować piwo Tyskie w Suwałkach na przełomie marca i grudnia?

Robotnik wykonuje swoją pracę w 4 dni i 5 godzin. Pijany robotnik tą samą pracę w 7 dni i 8 godzin. Na budowie pracuje 7 robotników i 1 majster nadzorujący. Majster przychodzi trzeźwy na budowę co 3 dzień a do sklepu monopolowego jest 13 minut biegiem. Oblicz zysk sklepu monopolowego gdy budowany jest dom dwukondygnacyjny?

Jeden projekt 3 studentów wykonuje w 2 miesiące. 4 studentów w 2 miesiące i 1 tydzień, 5 studentów w 2 miesiące i 18 dni. Oblicz po ile musi się zrzucić 6 osobowa grupa studentów, aby kupić projekt i oddać go na 2 tygodnie przed końcem semestru?

Udowodnij, stosując odpowiednie założenia, w dowolnym zbiorze kwadratów można wskazać trójkątny okrąg o co najmniej dwóch środkach.

Wykaż, że najkrótsza droga prowadzona z Kaliningradu do Moskwy wiedzie przez polski korytarz tranzytowy i nie przechodzi przez Białoruś ani Litwę.

"Pan Tadeusz" jako utwór nieśmiertelny. Opisz swój stosunek do literackiego arcydzieła, wychodząc od tezy, głoszącej że "There can be only one".

"Niech moc będzie z tobą!" - udowodnij, że słowa Obi Wana skierowane do Luke'a Skywalker'a były kluczowe w całej Trylogii, a nawet Kwadrologii.

Czy twórczość księżniczki Lei można zaliczyć do Gwiazdologizmu, czy już do następnej epoki zwanej Planetoizmem. Uzasadnienie poprzyj przykładami.

Analiza i interpretacja tekstu jednego z wybranych utworów zespołu muzycznego "Metallica".

Słowa Maxa z Seksmisji: "Ciemność, widzę ciemność" uczyń mottem dla twoich rozważań o naturze Boga, świata i człowieka.


"Co kraj to podatek, co chałupa to bezrobotny" - czy mądrości ludowe są niezmienne czy tez każde pokolenie musi dokonywać ich aktualizacji? Odpowiedź poprzyj odpowiednimi cytatami i własnymi obserwacjami.

Ferdynand Kiepski - postać na wskroś oryginalna czy owoc wielowiekowej tradycji kulturowo-literackiej? Uzasadnij odpowiedź.

"Mydło lubi zabawę..." Twoje przemyślenia na temat homoseksualizmu w literaturze polskiej i światowej.

"Wszystkie dzieci nasze są" - Majka Jerzowska. Twój pogląd na sprawy antykoncepcji i demograficznej recesji jaka następuje w naszym kraju.

Język polski: "Pan Tadeusz" jako utwór nieśmiertelny. Opisz swój stosunek do literackiego arcydzieła, wychodząc od tezy, głoszącej że "There can be only one".

Chemia: Za pomocą drożdży, wody i cukru wykaż substytucyjność przemysłu monopolowego w Polsce. Uwaga! Załóż, że przemysł winiarski i siarkowy są komplementarne

Matematyka: Udowodnij, stosując odpowiednie założenia, że w dowolnym zbiorze kwadratów można wskazać trójkątny okrąg o co najmniej dwóch środkach.
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum
 
Posty: 680
Rejestracja: 03 gru 2006, 10:11
Lokalizacja: się biorą dzieci??
Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron