SMS- wyznania miłosne

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- wyznania miłosne

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 15:12

Czarne moce, złe oblicza, mury bez okien, bezsenne noce, lodowate zimno. Nic nie jest tak straszne jak życie bez Ciebie

Są dni takich których nie powinno być w ogóle. Przez nie do poduszki łzy tule. Lecz są dni takie dzięki, którym czuje się jak w niebie, to te dni spędzone blisko Ciebie!

Wiesz, że zawsze byłam skryta. Wiesz, że zawsze mówiłam: nie. Teraz powiem całą prawdę, nawet to, że kocham Cię.

Do mej ślicznej, przyszłej żonki niech przylecą dziś skowronki, niech powiedzą jej to skrycie, że ją kocham ponad życie.

Kocham Cię bez końca, kocham dniem i nocą, kocham o wschodzie słońca i kiedy gwiazdy się złocą...

Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakał bym za Tobą, tylko umarłbym.

Szczęście - to słowo kojarzy mi się z Tobą...Ty jesteś moim szczęściem.

Jesteś moim Aniołem...miłością bez dna.

Są ludzie dla których warto żyć... Ja żyję dla Ciebie.

Jeżeli prawdziwa miłość góry przenosi, to moja miłość do Ciebie zmieni układ planet...

Kocham Cię 70 sekund na minutę, 100 minut na godzinę, 40 godzin na dobę, 500 dni w roku...

Jesteś najwspanialszą osobą jaką kiedykolwiek zdążyłam poznać... moją pierwszą i jedyną miłością... która będzie istniała zawsze... i która nigdy nie przeminie... Dzięki Tobie wiem, co to znaczy być szczęśliwą i kochać ze wzajemnością... Przy Tobie się czuję tak wspaniale, że tego nie da się opisać... Kocham Cię z całego serca.

Kocham - jak nigdy nie kochałam, kocham - jak kochać chciałam. Ciebie i nikogo więcej. Kocham, kocham najgoręcej.

Są ludzie, których potrzebuje. Są ludzie których kocham. I są ludzie tak jak Ty, których się potrzebuje, bo się ich tak bardzo kocha.

Kocham Cię gwiazdeczko najpiękniejsza na niebie najjaśniejsza. Jesteś mym całym życiem, miłosnym zachwytem.

Lubię Twoja buzie i serce gorące, dlatego chcę dać Ci całusów tysiące. Może kocham, może nie - lecz na pewno lubię Cię.

I choć będziemy na ziemi to chyba mówić nie trzeba, ze stworze specjalnie dla Ciebie taki malutki kawałek nieba.

Ufam przeznaczeniu, swym uczuciom, swym pragnieniom i marzeniom. Przeznaczenie zetknęło mnie z Tobą, włada mną jedno uczucie - miłość do Ciebie, pragnę tylko Ciebie, marze o tym by zawsze być z Tobą.

Jesteś moim życia tchnieniem, spełnionym najpiękniejszym marzeniem, słońcem gorącym, kwiatem pachnącym, lekiem ból kojącym, celem życia wiodącym, nieustającą miłością, wielką radością.

Wierząc że jesteś tą osobą, chciałbym każdą chwile spędzać z Tobą, w Twych objęciach kłaść się spać, razem z Tobą rano wstać, obok Ciebie zawsze być, właśnie z Tobą pragnę żyć!
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS