SMS- żołnierskie

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- żołnierskie

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 15:09

Każda kocha, gdy jesteś przy niej, gdy odejdziesz innego już ma. Nigdy nie wierz przed wojskiem dziewczynie, bo po wojsku i tak zostaniesz sam.

Więc poszedłem ja w ciemną ulicę, serce moje ścisnął mocno wiatr. Nigdy nie wierz przed wojskiem dziewczynie, bo po wojsku i tak zostaniesz sam.

Nadejdzie taki dzień, kiedy oddam czapkę i hełm. Wtedy kopnę szefa w kostkę, i pożegnam tą jednostkę.

Ja nie pierwszy jestem w wojsku, ty nie pierwsza jesteś sama. Lecz pamiętaj moja mała, coś przed wojskiem przyrzekała.

W dole płynie woda, a nad wodą gęsta mgła. Serdeczne pozdrowienia z armii, zasyłam Ci ja.

Do cywila jeszcze długo, o rezerwie to marzenie. Ja tym czasem Ci wysyłam, widokówkę z pozdrowieniem.

Uśmiechu na twarzy, zdrowia dobrego. Życzy Ci żołnierz, z wojska rakietowego.

Szumią fale na Bałtyku, wiatr w nie uderza. Stamtąd gorące życzenia, przesyła serce żołnierza.

Ja zielony mundur noszę, i całusów moc Ci ślę. Nie zapomnij o żołnierzu, który bardzo kocha Cię.

Nie potrzebna mi przepustka, lecz dziewczyny piękne usta.

Jestem młody żołnierz, bardzo zawiedziony. Lecz mojej dziewczyny, piszę jak do żony. Piszę z ..., pięknego jak wiosna. Bo mnie moja służba, aż tutaj przyniosła.

Jest miejsce na Ziemi, gdzie kończy się życie. Tym miejscem jest właśnie, Garnizon...

Już niedługo mnie zobaczysz, jeszcze tylko parę dni. To ze szczęścia się rozpłaczesz, a ja wytrę Twoje łzy.

Pamiętaj o żołnierzu, choć innych są tysiące. Lecz tylko ten jeden żyje Tobą, Ty jesteś jego słońcem.

Już niedługo mundur zrzucę, i do Ciebie miła wrócę.

Na przepustkę mnie puścili, bym dziewczynę kochał swą. Lecz za późno to zrobili, bo kolega zabrał ją.

Z pięknej okolicy otoczonej murami, przesyłam pocztówkę z pozdrowieniami. Dużo szczęścia, pomyślności, życzy żołnierz pragnący wolności.

Czekaj na mnie aż z wojska wrócę, przyrzekam że Cię nie porzucę. Wówczas Cię będę kochał, jak dawniej kochałem. Bo tylko Tobie, swe serce oddałem.

Gdy do wojska przyjechałem, nawet buty tu dostałem. Dali szczotę i froterę. Kubeł miałem i polerę. Stojąc z boku z nas się śmiali.

Czemu płaczesz moja miła, przecież przyjdzie taki dzień. Kiedy wyjdę do cywila, i miłować będę Cię.

Choć ten wyjazd nas rozłączył, to ma miłość się nie skończy. Chociaż w wojsku trudne dni, nie zabiorą Ciebie mi.

Siedzę w sobie w kantynie i rozmyślam o dziewczynie. Jesteś w domu lub kawiarni, a ja muszę siedzieć w armii.
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS