SMS- Erotyczne

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- Erotyczne

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 12:51

Chcę Cię pieścić i całować, Twoje ciałko molestować, chcę masować nóżki obie, byle tylko być przy Tobie!!!

Kidy przyjdzie zimna noc,wejdę nago pod twój koc,będę pieścił twe pośladki,aż rozgrzeję sobie łapki!:)

Chcę ci schrupać i całować, kąsać, lizać i smakować, chcę cię Kochać, czule pieścić, chcę w łóżeczku cię umieścić. Wycałować usta, ciało by szeptało...mało, mało!!!

Jeśli męczy Ciebie nuda wymasuje Tobie uda,i moja w Tym głowa by zabawa była zdrowa :-)

jestes jak cukierek chce zdjac z ciebie papierek i próbowac twego nadzenia,którego pragne od pierwszego wejrzenia.:-)

Moje serce wsłuchane w twoja dusze, dusza wpatrzona w Twoje ciało, ciało nasączone namietnościa- Twojej namietnosci sie poddało...

Jest piękny wieczór a noc może być jeszcze piękniejsza... Przyjedź do mnie.. Pocałuj.. Dotknij.. Pieść moje zmysły.. A ja delikatnie niczym piórkiem doprowadzę cię do ekstazy... Porwie nas lawina namiętności... A więc??

Kostką lodu po swym ciele wędruję, jej mokry ślad Ciebie prowokuje: do pieszczot których pragnę, których chcę, więc weź mnie .......o to proszę Cię

Puszczanie sygnałków grodzi sprawą z art.2 265 ust.23 kodeksu karnego która kończy się spotkaniem przy świecach oraz wyczerpującym sexem więc UWAŻAJ!

A więc tak mój cukiereczku- zjem Cię wolno po troszeczku... Zacznę od uszka, zaciągnę do łóżka, tak będziemy się kochali, że aż łóżko się rozwali.

Myślę w dzień i w nocy czym mnie zaskoczysz

Chce calowac twe suteczki,potem brzuszek i pepuszek,potem zejde miedzy uda i jezykiem zrobie cuda:))

Niech noc przyniesie sny, w których będę ja i Ty! Upojeni namiętnością, rozpaleni swą nagością! w nieskończonym szczytowaniu i cudownym ciał zjednaniu....!

aby mi sie lepiej spało to przydało by sie ciało jakieś młode i ponetne pod kołderke bardzo chetne do zabawy sexualnej ale bardzo niemoralnej

Kochać się, kochać z Tobą tylko pragnę. Dotknąć Twego ciała i poczuć Twoja duszę. Tego właśnie pragnę!

Kochanie!Calusek i cmok,od ust,az po krok.ten sms dzis taki smialy wyslam na dzien caly i niech wiosenne dreszcze nie opuszczaja Cie jeszcze.Zjem Cie calego!

Dotykając twe ciało ogarnia mnie żądza seksui niemiłosierny ból oczekiwania na tą chwile zniewalasz mnie sobą,nie pozwalasz zasnąć

szukalem juz palcem,szukalem pisiorem,szukalem jezykiem i wibratorem.pytalem sie kumpli, pytalem sasiada,nie pytam sie ksiedza z nim ku..wa nie gadam.pytalem w aptece,szukalem tez w necie jak orgazm najszybciej zapewnic kobiecie.i wszedzie mi mowia ze w sumie to grunt by znalesc ten ku..wa jebany G punkt!

Chcę rozpalić twe serducho by móc szeptać ci na ucho jak dziś tęsknię,jak dziś płacze,gdy dla ciebie nic nie znacze...:( Chce byś sobie pomyślała,że ktoś pragnie twego ciała:)Moja niunio sikoreczko rozgrzej dla mnie swe łóżeczko ,wpuść mnie proszę pod swój kocyk to zatęsknisz po tej nocy :**

Chce z Toba najlepiej o zmroku uwielbiam pod Toba i lubie na boku lecz jesli zechcesz tez bede na Tobie n. Warunek jeden , ze z Toba to zrobie
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS