SMS- Słodziutkie

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- Słodziutkie

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 12:48

jerzeli tej nocy gdy bedziesz spac poczujesz podmuch wiatru na szyji nie musisz sie bac to tylo moj buziaczek ktory dotarl na miejsce przeznaczenia

Idzie raczek nieboraczek... To co niesie to buziaczek :* Wzial ode mnie by dac Tobie. Jak Ci nie da ja to zrobie :)

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie

Nie znam słów tak pięknych, którymi mógłbym Cię opisać. Nie znam zjawisk tak cudnych, do których mógłbym Cię porównać. Słowo piękno nazbyt jest ubogie, aby w pełni oddać twą urodę. Słowo cudowna znaczy zbyt mało, by określić dobroć Twą całą.

patrzec na ciebie to za malo, na ciebie trzeba sie wpatrywac nie zamykajac przy tym oczu by nie stracic tak pieknego widoku

Jesteś słońcem w czasie burzy, parasolem w czasie burzy, w skwarze lata ochłodzeniem, w zimie ciepłym przytuleniem, w huraganie mnie ratujesz, we mgle drogę mi wskazujesz. Wiem że słońce jest na niebie kiedy mam przy sobie Ciebie:)

Jeśli któregoś dnia poczujesz ze chce ci sie płakać zadzwoń do mnie. Nie obiecuje ze cie rozbawie ale moge płakac z toba. Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec nie bój sie do mni zadzwonic. nie obiecuje że cie zatrzymam ale moge uciec z toba. jesli pewnego dnia nie bedziesz chciał nikogo słuchac zadzwon do mnie. obiecuje byc wtedy bardzo cicho:)

Dziś Diabełek dla Aniołka śle buziaków pełną moc by Aniołek był cieplutki w tą dzisiejszą chłodna noc...

Witam Cię kochany Misiu! Chcę podrapać Cię po pysiu, buzi damCi i przytule,tylko napisz do mnie czula...

Ja Cie kofac lubic i sianowac,ja Cie siesiemesami denelwowac, ja to lobic specjalnie i nachalnie bo nolmalnie kocham Cie totalnie;*

Są różne Misie...Misie leniwe,Misie pracowite,Misie z dużymi brzuszkami,Misie z małymi brzuszkami,Misie dobre i niedobre.Znam też takiego,który czyta tego esemeska i jest najwspanialszym Misiem jakiego można w życiu spotkać!;*

Jestem malym duszkiem zero kilo waze i do Twej komorki bez pytania wlaze. Pilnuj tego esa niech Ci sie nie zgubi bo napisal Ci go ktos kto Cie bardzo lubi :)

przesyłam ci buziaczka, lecz tylko słowami, bo jesteś za daleko by dać ci ustami. Pisze do ciebie bo jest mi smutno...bo nie zobaczę cię dziś ani jutro ! :*

Sny są po to by nas kusić,sny do grzechu chcą nas zmusić,sny są w raju i w lóżeczku-więc śnij o mnie mój koteczku!

Oczka nie puścimy, bo się nie widzimy. Rączek nie podamy, bo za krótkie mamy. Lecz dziś krótki jest kierunek - więc przesyłam pocałunek:)

Dziewczyna pyta chłopaka lubisz mnie? on powiedział nie, myślisz ze jestem ładna? znów powiedział nie, jestem w twoim sercu? powiedział nie, płakał byś gdybym umarła? usłyszała znów nie, smutna odeszła. Chłopak złapał ją za rękę i powiedział; nie lubię a kocham, nie jesteś ładna tylko piękna, nie jesteś w moim sercu a jesteś moim sercem, nie płakałbym gdybyś umarła tylko bym umarł.

Tak sobie siedzę i myślę... czy Ci wyślę tego smsa, czy Ci nie wyślę? Lecz jednak sobie myślę, że Ci go wyślę, bo wziąć o Tobie myślę... :*

Ten sms jest dla Ciebie, niech przytuli Cie w potrzebia, niech obroni Cię od złego, da buziaka też słodkiego! Niech zastąpi Tobie mnie, kiedy nie widzimy się!!

Buziaka chce dziś Ci dać bo ochotę na to masz, czy w policzek czy w usteczka bedzie słodki bo od słoneczka:*

Cukier?... Nie? Czekolada?... Nie? Nich pomyśle... Miod? HMMM...nie ?!? kurczę!!!! Ja nie znam nic słodszego od Ciebie ;)
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Postautor: martulkamiska » 11 sie 2007, 16:14

SMS z całusem teraz do ciebie leci,
humor Ci poprawi, w sercu żar roznieci.
Pomyśl sobie o mnie tak słodko i miło,
żeby w twym serduszku ciepło