SMS- Tęsknię

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- Tęsknię

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 12:45

Gdy nadejdzie ta godzina, otul sie w me ramiona, gdy nadejdzie ta chwila, popatrz mi w oczy i powiedz co myślisz i jak sie z tym czujesz. Gdy mnie nie ma przy Tobie, zamknij oczy, a będę, będę dusza bo ciałem nie mogę... :((

Tęsknie gdy nie widze.Myśle gdy nie słysze.Chce Cię pocałować,przytulić.W Twe ramiona sie wtulić.Wtulić sie i szeptać Ci do ucha.A Twoje serce niech słucha.Słucha i czuje jak me serce mocno bije.Jak na Twój widok sie wije i krzyczy.Kocham Cię :*

Za ciepłem Twojego ciała, za uśmiechem Twoim, dotykiem, wzrokiem, biciem serca, za Tobą... Tęsknię bardzo

Nie widziałam cie juz od miesiąca i nic. Jestem może bledsz może śpiąca, może bardziej milcząca lecz widać można żyć bez powietrza

Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego.Zadaje cierpienie, gdyż nie pozwala sercu poczuć bliskości drugiego serca

Uschło drzewko w sadzie,zwiędły kwiatki w ogródku...A ja wciąż chodzę i wołam Ciebie po cichutku.

Pewnego dnia śniłeś mi się ty, jak ocierałeś moje łzy....

Lapki mi sie plącza w głwoie cos wiruje, co to jest? Wiem Ciebie mi brakuje. Blisko czy daleko w smutku czy w radosci nie zapomanij o mnie i naszej miłosci.

Gdy Cie nie ma, smutno plynie czas. Nie ma gwiazd na niebie, nawet ksiezyc zgasl... Ciagle pada deszcz, wolniej krazy ziemia, placza galezie drzew kiedy nie ma Cie... Sa tylko marzenia...

Kiedyś oddałbyś wszystko,żeby ze mną być.
Dziś zostawiasz tylko łzy.
Kiedyś oddałbyś za NAS cały świat,
już nie pamiętasz tamtych lat?
Kiedyś zrobiłeś dla mnie wszystko,
Teraz NIC.
Trudno, widocznie
tak musiało być:-(

Ptaki odleciały już do ciepłych krajów,a niedźwiedzie zasnęły snem zimowym..wszystko w koło ucichło,a Ty
swoją nieobecnością sprawiasz..ze i ja powoli cichnę..

Spadła kartka z kalendarza, znów bez ciebie minął dzień... :( A ja tylko o tym marzę aby znów zobaczyć cię.. :(

Bardza tesknie za Toba kochanie...
bardzo przezylam to nasze rozstanie..
gdy ty powiedziales: juz Cie nie kocham...
to od tej chwili wciaz za Toba szlocham...;(

Szkoda, ze nie widzisz jak za Toba tesknie. Brak mi Twych usiechow, Twych westchnien, Twych włosów. Czuje sie nie swojo gdy nie słysze Twgo głosu..Liczy sie kazdy moment spedzony z Toba. Nie zamienilbym go z zadna pieniedzy kwota bo dla mnie noce i dnie sa tylko po to aby co robic, o Tobie myslec...

Tęsknie za tobą i ciągle czekam...aż odezwiesz sie i aż powiesz''kocham cie''

Kiedy nie ma Ciebie, smutno plynie czas. Nie ma gwiazd na niebie, nawet ksiezyc zgasl... Ciagle pada deszcz, wolniej krazy ziemia, placza galezie drzew kiedy Ciebie nie ma... Tylklo sa marzenia... Kiedy ujrze Cie znow??

Czuję samotność i pustkę
Noc się kończy i zaczyna
Dzień podobny jest do dnia
Tworzę obrazy w pamięci
Widzę twoją twarz i serce
Tak bardzo za Tobą tęsknię...
Moje myśli zataczają koło
Oczy mej duszy patrzą na Ciebie
Gwiazdy zaglądają w moje okno
Kładąc się przytulam poduszkę
Łzy tworzą morze bólu...
Tęsknię za Tobą kochanie
I dokucza mi ciągle jedno...samotność

Nie śpie bo... mysle o tylko o Tobie. Nie śpie bo... mam tylko Ciebie przed oczami. Nie śpie bo... smutno mi bez Ciebie. Nie śpie.bo...tęsknie do Ciebie :(((
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Postautor: martulkamiska » 11 sie 2007, 16:16

Dotyk dłoni, tak lekki,
a tak wiele znaczy...
Pocałunek niewinny,
a wszystko tłumaczy...
Przytulenie tak ciche,
a mówi nam tyle i spojrzenie
bezkresne choć trwające chwile...
Czułe słowa, ulotne a dające wiarę...
Małe gesty niepewne, a tak doskonałe...
Łza na rzęsach,znak smutku a zwiastun radości...
Nasze życie nietrwałe, a pełne miłości!
martulkamiska
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: sony ericcson
Sieć: plus

Wróć do Strefa SMS