SMS- Dwuznaczne

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- Dwuznaczne

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 12:42

Wejdź do śrogka, kiedy nikogo nie będzie... Zaklucz drzwi!!! Zdejmij spodnie... Teraz majtki... Usiądź na mnie! Rób co tylko chcesz! Twój kibel!

Już dawno chciałam sie ciebie o coś zapytać.. ale wiesz... Bałam się! Naprawde się bałam... Bo wiesz... to jest dość krępujące pytanie, aczkolwiek odważyłam się... raz się żyje, najwyżej mnie zabijesz... Więc pytam... Co słychać?

hej! teraz na powaznie! musze się ciebie wreszcie o to zapytac! nie miej mi tego za złe, nie gniewaj sie. przepraszam, ze zapytam wprost. już dluzej nie moge! proszę zastanów sie nad tym! nie odpowaidaj pochopnie! przemyśl to. nie denerwuj sie! ja musze znać prawde! a wiec moje pytanie brzmi...... co porabiasz?

Zrobisz o ze mną?
Bardzo tego chcę...
A ty?
Zróbmy to razem...
Dobrze?
Teraz!
No to idziemy spac...
DOBRANOC

jesli lubisz choc troszeczke pusc sygnalka za chwileczke,
jesli lubisz na calego napisz zaraz cos milego!

gdy cię widze, to moje ciało staje się czerwone, mam kropki na twarzy.zaraziłam się od ciebie ospą

Przychodze do Ciebie w nocy zaczynam kassac Twoje ciało, ssam!dziekuje za pyszne soki. Twoj Komar Marek

Ehh...musze Ci cos powiedziec. Nie moge tak dluzej zyc. Moze pomyslisz ze jestem glupi ale musze Ci to w koncu powiedziec! nie moge juz wytrzymac i niewiem jak na to zareagujesz.... ale Chcialem Ci powiedziec........DOBRANOC;-D

Niewiem jak Ci mam to powiedzieć ale myśle, że wkoncu musze....Wybacz,że przez smsa ale w oczy bym Ci tego nie powiedziała. Mam nadzieje,że mi wybaczysz i bedzie miedzy nami ok: ?więty Mikołaj nie istnieje :D :P :**

kocham deszcz bo tylko on na mnie leci

Jestem cudowny, wspaniały, lubię czuć Twój nacisk, lubię, gdy pragniesz przyspieszać wtedy wiem ile mam wciągnąć paliwa. Twój polonez.

Jesteś taki czerwony, owłosiony i jest tak przyjemnie, gdy wchodzisz przez tą wielką szczelinę, jesteś kochany ... ?w. Mikołaju ...

Co jest 18cm długie i każda kobieta ma to chętnie w rękach ? Odp: 100 złotych.

Muskam Cię delikatnie palcami... Przesuwam po szparce... Serce mi łomocze... Otwieram... Wsuwam dwa palce-uf! Dzięki Ci portfeliku za tych kilka banknocików!

Lubisz kiedy jest taki wielki, czerwony, kiedy tak z niego kapie, uwielbiasz wtedy brać Go w usta i ssać... Szkoda, że ten arbuz ma tyle pestek...

Ruch to zdrowie - więc się ruchajmy !!!

POOOMOOOCYYY! RAAATUUUNKUUU! Jakiś zboczeniec obmacuje moje cycuszki!!! Zabierz precz te brudne wstretne paluchy ty obleśny zboczeńcu!!! MAYDAY! MAYDAY! KOMÓRKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! MAYDAY! MAYDAY!

Chcę być w twoim wnętrzu, rozpuścić w tobie cząstkę siebie, sprawić że zapomnisz o bólu, skosztuj kawałka mnie - twoja aspirynka.
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS