SMS- ?mieszne

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- ?mieszne

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 12:39

nie badz taki elokwentny bo twoj konwencjonalizm sceptyczny moze doprowadzic do zniwelowania wszystkih twoich argumentow

Jaka jest pierwsza rzecz której uczy sie w swoim życiu mały eskimosek? Nie jeść żółtego śniegu :P

Zamiast kotka czy pieska dostajesz SmSka :);P

MODLITWA KOBIETY:
Panie obdarz mnie mądrością,abym mogła zrozumieć swego męża,daj mi też cierpliwość,abym mogła wytrzymać jego idiotyczne pomysły,proszę Cię daj mi też miłosc,abym mogła mu wszystko wybaczyć,tylko o siłę Cię nie proszę bo bym go kur... zabiła!!!

Miłośc to bul powiedziała małpa całując jeża!

10 przykazan! Jam jest nabita haszem butla Twoja która wywiodla cie z domu zamuly. 1 nie bedziesz bral towaru cudzego pochodzenia 2 nie wydawaj danych dilera nadaremno 3 pamietaj aby palenie zawsze skrecic 4 czcij zioma swego i ziolo jego 5 zawsze butle nabijaj 6 nie rozsypuj 7 nie wpadaj 8 zawsze wciskaj falszywe nazwiska dzielnicowemu swemu 9 nie pozadaj chmury zioma swego 10 ani zadnej dzialki ktora jego jest!

Rapoet wojenny : meldunek z przeprowadzonej operacji w dolinie miłości .Na rozkaz marszalka mózgu , generał członek przeprowadzil ofensywe na twierdze miedzy nogami , znajdująca sie w rejonie uda przy wsi podbrzusze .General czlonek w porozumienu z majorem raczka poslal na zwiad kaprala paluszka , ktory stwierdzil co nastepuje:teren jest lekko gorzysty , silnie zalesiony i miejscami podmokly , wobec takiej sytuacji general czlonek wydal rozkaz DO ATAKU !

Gdzies w Wenecji na Gondoli jedna para sie......... Kolysze i zakloca nocna cisze. Na kamieniu siedzi glizda mowi ze ja boli.......... Glowa bo to strefa atomowa. Przez las ida sobie zboje wisza im do kolan............ Miecze bo to bylo sredniowiecze. Przed bocianem leci mucha bocian zaraz ja wy........... przedzi bo ja trzy godziny sledzi. Leci bocian borem lasem wymach.je swym............. ogonem przywolujac swoja zone. Ja to niewiem o czym Ty myslales. Wstydz sie!

Przepraszam że Cie niepokoje i wogole zawracam Ci głowe moimi błachostkami i napewno tracisz przezemnie swój wolny i zapewne cenny czas ale mam do ciebie pewna bardzo dyskretna, bardzo wazna sprawe ktora od pewnego czasu nie daje mi usnac. Mam nadzieje ze nie sprawi Ci to duzego klopotu i co najwazniejsze nie obrazisz sie na mnie kiedy zadam Ci to pytanie czy nie masz przypadkiem wolnych i nie potrzebnych 15gr bo brakuje mi do lizaka? :)

A świstak siedzi... bo wiewiórka była nieletnia :-)

Wez udzial w konkursie "wiesniok to jo".Do wygrania toczka gnoju,kumpiel w szambie i noc w chlewie.Nastympujace konkuryncje to:salto nad korytem maciory,rzut widłami do pyndzacego knura,kryncynie worow buchajowi i sprint dookoła stodoły.Chyntnych zapraszomy bardzo serdycznie!!!

Kiedy Cie ugryze w uszko będzie nam potrzebne łóżko,sex oralny i analny będzie dlanas idealny,a gdy skończą się roskosze będą Ci potrzebne nosze..

SMS od XXXXXXX.
Zboczona wróżka-śmierdziuszka ,złapała pinokia.
usiadła mu na Nosie i zaczeła krzyczeć!!
Kłam Pinokio Kłam !!!

Idzie Czerwony Kapturek przez las,
Widzi Wilka
Wilku, dlaczego masz takie wielkie oczy??
Spierdalaj nie widzisz że sream !!! hehe
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS