SMS- Pozdrowienia

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

SMS- Pozdrowienia

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 12:30

Choć daleko jesteśmy od siebie i łączą nas tylko wspomnienia - ja pamiętam o Tobie, ślę całuski i gorące pozdrowienia

Mocze nogi w ciepłej wodzie piwko cieknie mi po brodzie dookoła las choinek to jest swietny wypoczynek ;)

Chociaż jestem w innym gronie, myśl o Tobie ciągle płonie... Pozdrowienia śle z daleka na spotkanie z Tobą czekam!!

Tylko Ciebie Kocham szczerze, Tobie oddam serce me, nie odrzucaj go od siebie... Bardzo chce zeby bylo Twe...

Piwko jest bogiem, fajka nałogiem, życie zabawa, a seks podstawa! Piwko wypijemy kase przepijemy, kac mnie jebie, a co u ciebie??:**

Bajeczne pozdrowienia z bajecznej krainy dla bajecznego chłopaka od bajecznej dziewczyny :*

pozdrowienia wszyły z mody więc ja rzucam je do wody. Zmieniając ich kierunek przesyłam ci pocałunek:*

Wiatr tutejszy mocno dmucha, szepcze sercu coś do ucha, a me serce nie z kamienia więc przesyłam pozdrowienia.

chociaż jestem w innym gronie myśl o tobie ciągle płonie.pozdrowienia śle z oddali byśmy wkrótce się spotkali!

Że pozdrowienia - to tak , że z daleka - to fakt , że dla Ciebie - to też , a od kogo - to wiesz.

Z gorskim wiatrem z glosnym ,echem moc pozdrowien wraz z usmiechem przesyla ...

Czasem marzę sobie w nocy, aby spojrzeć w Twoje oczy. Noc już późna na marzenia, wiec przesyłam pozdrowienia.

Moc czegoś i jeszcze coś przesyła komuś ktoś, zawsze ten sam ktoś, kto tęskni ... i jeszcze coś!

Myślę sobie każdej nocy, aby spojrzeć Tobie w oczy. Lecz na próżno me marzenia, więc przesyłam pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Wróć do Strefa SMS