Sms na sylwestra

Dział na gotowe SMSy na różne okazje i święta: życzenia urodzinowe i imieninowe, ślubne, noworoczne, sylwestrowe, życzenia świąteczne: wielkanocne, życzenia bożonarodzeniowe, na dzień ojca, matki, babci, kobiet, sms na dobranoc, na dzień dobry... itp.

Sms na sylwestra

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 12:15

Przyjemnego szumu w głowie,wygodnego miejsca w rowie.No i może jeszcze potem spokojnego snu pod płotem.A na każdym kroku SZCZĘ?CIA W NOWYM ROKU!!!

fajerwerki, śnieg, muzyka, juz szampana każdy łyka, stary rok sie w nowy zmienia dlatego przesyła życzenia!

Ile Rydzyk ma mocherów
Ile w sejmie jest frajerów
Ile Kwachu dni się bawił i kolesi ułaskawił
Ile Lepper ma wyroków
Tyle szczęścia w nowym roku

kasy kulczyka fury rydzyka mocy pudziana chaty bechama cisnienia w normie nowego roku w dobrej formie!!!!!

kolejny sylwester lecz zyczenia te same bys w przyszlym roku zbudowala zamek bys miala sto koni i sto samochodow bys nigdy do placzu nie miala powodu w tym 200... roku

Procentowo-wystrzalowo, na niebie kolorowo. To sa wlasnie oznaki, ze nastal dzien nie byle jaki. Toszto 1 stycznia mamy. Nowy Rok rozpoczynamy!

Szampana piccolo,
Brokatu na czolo,
Usmiechu na twarzy,
Szampanskiej zabawy,
Zyczen serdecznych,
Wspomien najlepszych
oraz braku kaca kiedy w nowym roku pamiec wraca

Dziesięć, dziewięć ... głośno liczę,
a Tobie Kochanie życzę:
niechaj wszystko o czym marzysz,
w Nowym Roku się wydarzy.

Choć nie mam czarnego cylindra,
chciałabym ci z niego wyczarować
na Nowy Rok same kolorowe dni,
w których i dla mnie znalazłoby się trochę miejsca.

?więta, ?więta i po ?więtach,
nikt już o nich nie pamięta,
bo Sylwester już za pasem,
bawmy ostro się w tym czasie.

Gdy sylwestrowy bal obsypie cię deszczem konfetti
i oplącze zwojami serpentyn,
pamiętaj, że to ja obsypałam Cię swoimi życzeniami
i oplątałam pamięcią.

Pragnę złożyć żarliwe życzenia: szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, oby troski życia zaginęły w mroku podczas nadchodzącego Nowego Roku!

Gdy przeminą radośnie święta,
gdy w ostatnią noc tego roku zegar wybije dwunastą,
zapal mały zimny ogień,
stanę przy Tobie i w jego iskrach
powiem ci to, czego ci życzę.

Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy...

Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie.

Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Postautor: m-clondi » 11 sie 2007, 12:28

już nowy rok się zbliża ? :szok: :szok:
Awatar użytkownika
m-clondi
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: SE k800i
Sieć: 220V
Karta pamięci: 2048 MB

Postautor: Cegła » 11 sie 2007, 12:31

m-clondi, nie komentuj :kwasny: Na zaś już daje :hyhy:
Awatar użytkownika
Cegła
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SE C702 & Motorola V500
Sieć: Plaj
Karta pamięci: 1GB

Postautor: administrator » 08 gru 2008, 18:36

no to dodajemy esemes'y na Nowy Rok, Sylwester
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Administrator

Model telefonu: Nokia N73
Sieć: o2

Postautor: Adziuśka » 15 gru 2008, 12:21

Niech petardy zabłysną wysoko na niebie,
niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie,
a los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie.
Najlepsze życzenia noworoczne przesyła...
*
Kuligiem chciałam do Ciebie jechać,
lecz kare konie nie chciały czekać.
Porwały sanie, mkną pod gwiazdami
a ja zostałam sama z życzeniami.
Ale gdy tylko okno otworzysz,
w świeżym płateczku życzenia złożę,
w gwiazdce co spada tutaj z
obłoków będę ci życzyć. Do siego Roku!!
*
W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha
i 31536000 sekund miłości
*
Słonko moje ukochane
niech te dni razem nam dane
szczęścia pełne i uroku,
będą w całym Nowym Roku!

Dziewczyny!
W Sylwestra pijemy za zdrowie:
1.Facetów którzy nas zdobyli
2.Kolesi którzy nas stracili
3.Debili którzy nas rzucili
4. i farciarzy którzy nas poznają

Życzę CI dzisiaj roku szczęśliwego,
I sylwestra udanego.
Śle serdeczne te życzenia,
Dołączam karteczkę:
Marzeń SPEŁNIENIA!!!

Gdy nadchodzi zmierzch,
witamy Nowy Rok-ja ty i w lesie zwierz.
Kiedy nadchodzi Nowy Rok,
żegnamy Stary i gdy wybijają te godzinę zegary
Nowy Rok przychodzi do nas....
Z tej okazjii wspaniałej życzę Ci zabawy wyhulanej!!!

Gdy sylwestrowy bal obsypie cię deszczem konfetti i oplącze zwojami serpentyn pamiętaj, że to ja obsypałam cię swoimi życzeniami i oplątałam pamięcią , która tęskni, kocha i czeka

Przetańczenia aż do rana,
Setki korków od szampana,
Kupy śmiechu,zero kaca -
No, bo wkrótce czeka praca!

Rok się już kończy, rok się zaczyna,
otwórzmy więc nową butelkę wina
i razem wypijmy za nasze zdrowie,
aż się zakręci nam troszeczkę w głowie

Bardzo dużo miłości,
mało w życiu trudności,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku
szczęścia w Nowym Roku.

Szampana w bród,
wódeczki ciut,
kaca małego
i brzuszka pełnego,
zdartych zelówek,
wielu śpiewanych solówek,
porannej kawy
i wspaniałej Sylwestrowej zabawy.
Awatar użytkownika
Adziuśka
Moderator
Moderator

Model telefonu: LG KC910i
Sieć: Orange
Karta pamięci: 2GB Kingston MicroSD

Postautor: przemek2-89 » 23 gru 2008, 14:55

Zycze Ci zabawy do bialego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choc nie jestem z Toba w noworoczna noc, pamietaj tez o mnie przez nastepny rok.

W Nowym Roku zycze Ci 12 miesiecy zdrowia, 52 tygodni szczescia, 8760 godzin milosci, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund wspanialego seksu.

Zycze ci pogody ducha, bys bez viagry panny ruch**. Zeby dziewcze czulo w kroku, ze sylwester jest raz w roku.

Slonko moje ukochane niech te dni nam razem dane szczescia pelne i uroku beda w calym Nowym Roku.

Swieta, Swieta i po Swietach, nikt juz o nich nie pamieta, bo Sylwester juz za pasem, bawmy ostro sie w tym czasie.

Stary Rok mija lecz marzenia zostaja, niech one sie Tobie wszystkie spelniaja i z Nowym Rokiem niech los Ci sie odmieni, a ogrod zycia wnet sie zazieleni.

Niech juz wystrzela korki szampana, a Ty baw sie swietnie do bialego rana. Wszystkiego naj naj z okazji Sylwestra zyczy ...

W 2004 roku zycze Tobie ognia w kroku, rwania dupek gdzies na boku, bys w sobote i w niedziele topil ptaszka w innym ciele.

Nadchodzacy Nowy Rok to nie tylko okres radosci, ale rowniez zadumy nad tym, co minelo i nad tym, co nas czeka. Tak wiec duzo optymizmu i wiary w pogodne jutro zyczy ...

Na Nowy Rok zycze Ci pomyslnosci, potegi milosci, sily mlodosci, samych spokojnych, pogodnych dni i mnostwa cudownych i wznioslych dni.

Dziesiec, dziewiec ... glosno licze, a Tobie Kochanie zycze: niechaj wszystko o czym marzysz, w Nowym Roku sie wydarzy.

Kolejny Sylwester lecz zyczenia te same - bys w przyszlym roku zbudowal zamek, bys mial sto koni i sto samochodow, bys nigdy do placzu nie mial powodow.

Plona sztuczne ognie, plynie juz muzyka, idzie Nowy Rok, stary juz umyka wiec wzniesmy puchary, tanczmy do rana, niech los nam nie szczedzi kawioru i szampana.

Niech petardy zablysna wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczesciem splynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi Cie w potrzebie. Najlepsze zyczenia noworoczne przesyla ...

Fajerwerki, snieg, muzyka, juz szampana kazdy lyka, stary rok sie w Nowy zmienia, przeto szczescia sle zyczenia.

Na wszystkie dni Nowego Roku zycze Ci wiary w sercu i swiatla w mroku, obys jednym krokiem mijal przeszkody, bys czul sie silny i wiecznie mlody.

Rok sie juz konczy, rok sie zaczyna, otworzmy wiec nowa butelke wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, az sie zakreci nam troszeczke w glowie.
Awatar użytkownika
przemek2-89
Help Team
Help Team

Model telefonu: Siemens C75/SE K550i + SanDisk M2 1GB
Sieć: Era => abonament 30 zl

Postautor: dawid127 » 23 gru 2008, 22:45

Nowy Rok ... przywitajcie w szmpanskim nastroju, ufajac, ze bedzie wspanialy i przyniesie niezapomniane chwile.

Nowy Rok juz do nas biezy, a Ty wciaz pijany lezysz.Plona sztuczne ognie, plynie juz muzyka, idzie Nowy Rok, stary juz umyka wiec wzniesmy puchary, tanczmy do rana, niech los nam nie szczedzi kawioru i szampana.

Slonko moje ukochane niech te dni razem nam dane szczescia pelne i uroku, beda w calym Nowym Roku!

Sniegu po pachy, smacznej kielbachy. Prezentow kupe, rozgi na dupe, do nieba choinki i wedzonej szynki oraz szczesliwego skoku do Nowego Roku! Zyczy

Szczesliwego Nowego Roku, szampana chlodnego, sesji zaliczonej i kobiety szalonej!

Swieta, Swieta i po Swietach, nikt juz o nich nie pamieta, bo Sylwester juz za pasem, bawmy ostro sie w tym czasie.

W nastepnym roku idz do przodu krok po kroku. Niech Cie nadmiar kasy nie meczy, niechaj fiskus Cie nie dreczy. Niech rodzina zyje w kupie, reszte miej gleboko w dupie Niech zlota rybka wypije szampana, niech czyta Ci w myslach, bawi sie do rana.

Nowy Rok juz do nas biezy, a Ty wciaz pijany lezysz. Fajerwerki, snieg, muzyka, juz szampana kazdy lyka, Stary Rok sie w Nowy zmienia, przeto szczescia sle zyczenia Zdrowia, szczescia, pomyslnosci, forsy góry i milosci, mnóstwa uniesien po zmroku, zycze Tobie w Nowym Roku

W Nowym Roku zycze Ci 12 miesiecy zdrowia, 53 tygodni szczescia, 8760 godzin wytrwalosci, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund milosci

W Nowym Roku, tuz po balu oprócz szczescia, zdrowia szmalu, pros niebiosa by Ci daly duzo seksu i gorzaly. Do Siego Roku.
Awatar użytkownika
dawid127
Bywalec
Bywalec

Model telefonu: Nokia n95
Sieć: era

Wróć do Strefa SMS