[szukam] Sony Ericsson Xperia NEO V

Wszystko na temat telefonów Sony Ericsson.

[szukam] Sony Ericsson Xperia NEO V

Postautor: Chymek » 14 gru 2011, 12:50

Witam mam pytanie a mianowicie czy istnieje możliwość zmiany tła wiadomości sms. Bo widzialem u mojego brata w xperii arc s niebieskie tło a ja w neo v mam zielone. Soft mamy ten sam. Nawet chyba on ma starszy bo nie robił akktualizacji jeszcze . Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Gru 19, 2011 05:23 ]
Juz znalazłem odpowiedź na moje pytanie. Wystarczyło wejść w ustawienia >>> wyświetlacz >>>> motyw i tam zmienic kolor .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chymek
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: Xperia Neo V + nokia 6500 slide
Sieć: Orange

Postautor: olex94 » 26 gru 2011, 22:37

CZesc.
MAM zamiar kupic xperia neo v ale czytalem troche po forach i z tego co sie dowiedzialem to czesto trafiaja sie wadliwe i nie bardzo da sie je naprawic . CZy to bardziej odosobnione przypadki czy moze faktycznie lepiej nie zakupowac tego modelu a jesli nie too co innego byscie mi proponowali w granicach 800 zl.
Dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi;)
olex94
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Chymek » 27 gru 2011, 21:35

Twoja odp nie ma nic wspólnego z moim pytaniem . Dodam że już znam na nie odpowiedź.

A co do wyboru telefonu to ja Mam właśnie NEO V i jestem zadowolony a w dodatku ma być ANDROID 4.0 po nowym roku na NEO V :) . Jeśli kupisz z gwarancją to jeśli się zepsuję to oddasz na gwarancję z tego co mi wiadomo gdy oddasz 4 razy to za 4 razem wymienią na nowy telefon wolny od wad .
Albo odrazu jeśi serwis nie bedzie w stanie naprawić .

Ewentualnie ARC S , ARC tylko to już nie 800 zł.
Awatar użytkownika
Chymek
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: Xperia Neo V + nokia 6500 slide
Sieć: Orange

Postautor: olex94 » 28 gru 2011, 20:02

Dobraa wielkie dzieki za pomoc ;)
olex94
Nowicjusz
Nowicjusz

Wróć do Forum Sony Ericsson