Przyśpieszenie telefonu

Wszystko na temat telefonów Sony Ericsson.

Przyśpieszenie telefonu

Postautor: manos1 » 30 lis 2010, 20:00

Cześć, witam wszystkich!
Niedawno kupiłem sobie nowy telefon -SE Spiro. I od tej pory mam z nim pewien problem. Otóż polega on na powolnej pracy, zawieszaniu się a następnie na samoczynnym restarcie telefonu. Największy problem mam z grami java - nie dość że się tną (mają lagi) to na dodatek czasami zawiesza się przy nich telefon i jestem zmuszony wyjąć bateryjkę. Z tego co czytałem na innych forach to dużo osób ma podobne problemy, więc jest to pewnie wina słabego procesora. Proszę więc o rady jeśli to możliwe. Nie orientuję się za bardzo w tych sprawach, ale może jest jakiś sposób na podkręcenie procesora lub zmianę rozdzielczości ekranu na mniejszą.
manos1
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Gray » 03 sty 2011, 20:26

No ze zmianą rozdzielczości to możesz po prostu ściągać gry na mniejszy ekran, to wtedy będą szybciej działać. Skoro są takie problemy w tym modelu, to może soft to naprawi? Albo może ma po prostu mało pamięci (nie znam tego telefonu, więc nie wiem) i trzeba dokupić większą kartę.
Gray
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Kiko » 04 sty 2011, 0:17

manos1, 1. Całą pamięć tela zostawić wolną
2.Usuwać smsy
3. Nie instalować 100 gier
4.Uaktualniać soft
5. Nie odgrzewać kotleta
Kiko
Moderator
Moderator