Zalany SE W995

Wszystko na temat telefonów Sony Ericsson.

Zalany SE W995

Postautor: oq0dajmon0po » 31 sie 2010, 15:16

Przepraszam jak już był taki temat ale jestem 1-szy raz na tym forum i nie moglam znalesc nic podobnego. Więc w 4 dni temu zalał mi się dosyć mocno SE W995. Od razu go wyłączyłam, wyciągnełam balerie i chwilę tak poleżał. Niestety musiałam wpaść na głupi pomysł aby po jakiejś godzinie uruchomić telefon by sprawdzić czy działa (nie miałam pojęcia, że nie powinno się tak robić). Gdy go włączyłam świeciły tylko klawisze, ekran był czarny. Potem telefon leżał 3-4h z baterią w środku, już wyłączony. Kiedy się dowiedziałam, że trzeba wyciągnąć baterię odrazu to zrobiłam. Od wczoraj tel leży lekko rozkręcony (ściągnięta obudowa). Gdy próbuje go uruchomić dalej świecą się tylko klawisze. Co mam zrobić? Czy telefon da się jakoś odratować?
oq0dajmon0po
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Rafi » 02 wrz 2010, 22:35

trudno powiedzieć, może tak być że jakaś taśma od wyświetlacza i głośnika padła...

najlepiej to zanieś do serwisu lub jakiegoś komisu gdzie naprawiają telefony i powiedzą co jest nie tak albo powiedzą że nie widać zalania i żeby poszedł do serwisu
Rafi
Moderator
Moderator

Model telefonu: Sony Xperia ST26i
Sieć: +MIX
Karta pamięci: 2 GB

Wróć do Forum Sony Ericsson