problem - soft?

Wszystko na temat telefonów Samsung.

problem - soft?

Postautor: Nietzsche » 01 wrz 2011, 18:12

Witam.
Jestem posiadaczem telefonu Samsung d900i. Przez ostatnie parę dni nie mogę się praktycznie nigdzie dzwonić (udało się 2 razy na ok 50 prób) , wysyłać sms'ów (ani razu się nie udało na ok 30 prób) ani nawet sprawdzić stan konta (dało się raz na ponad 100 prób). Pomyślałem, że pewnie po prostu problem z siecią (mam Tmoblie). Jednak postanowiłem to sprawdzić. Kartę sim przełożyłem do innego telefonu. Wtedy nie spotkałem się z żadnymi problemami z telefonowaniem ani sms'owaniem. Wniosek - problem tkwi w telefonie. Poza tym od paru dni kiedy robię nim zdjęcia, ostatnio wykonane zdjęcie nie jest na początku listy, ale gdzieś na końcu albo w środku. Dziś zrobiłem zdjęcie, było na końcu listy, potem przeskoczyło samo na jej środek.
Chciałem zapytać, co jest do naprawy w mojej komórce, czy to problem z oprogramowaniem? I ile kosztuje ew. naprawa?
Pozdrawiam.
Nietzsche
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: niffels » 20 paź 2011, 16:13

Jeżeli masz dowód zakupu, to w punkcie Samsunga postawić Ci nowego softa za darmo.
niffels
Nowicjusz
Nowicjusz

Wróć do Forum Samsung