Nokia 5310 - niedziałające klawisze

Wszystko na temat telefonów Nokia.

Nokia 5310 - niedziałające klawisze

Postautor: TheKaczoor » 07 cze 2011, 15:35

Witam!
Kiedyś korzystałem z Nokii 5310, lecz potem się popsuła, a ja dostałem nowy telefon, więc zbytnio się nią nie przejmowałem, lecz dziś znowu by mi się przydała. Opiszę problem:
W telefonie nie działają wszelkie dolne klawisze, czyli alfanumeryczne, wyboru i dzwonienia. Przycisk włączania/wyłączania, przyciski Xpress Music i przyciski kontrolowania głośności dźwięku działają normalnie. Problem jest dosyć dziwny, ponieważ zdarzało się, że gdy kiedyś go resetowałem to po jednym resecie zaczął działać normalnie, wszystkie przyciski były ok, lecz po 15 minutach znowu przestały działać. Dodatkowo, czasem przyciski się same klikają, np. gdy widzę ekran 'Czy uruchomić telefon bez karty SIM?' i chwilę poczekam, to zaraz słyszę 'pikanie', które oznacza, że co chwila klika się któryś klawisz. Telefonowi robiłem hard reseta, wymieniłem płytę klawiatury, lecz nic to nie dało. Gdyby ktoś wiedział o co chodzi i mógłby mi pomóc to byłbym naprawdę wdzięczny. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam!
TheKaczoor
Nowicjusz
Nowicjusz

Wróć do Forum Nokia