Nokia C6 czy Motorola Milestone?

Wszystko na temat telefonów Nokia.

Nokia C6 czy Motorola Milestone?

Postautor: bela09 » 18 lis 2010, 15:57

Zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych telefonów. Nokia c6 albo milestone. I mam takie pytanie, czy opłaca się płacić za motorole 400 zł więcej niż za nokie? różnią się aż tak bardzo ? pytam bo na nokie czaje się już 2 miesiące, motorole znalazłam teraz :) no i szkoda wydawać tyle kasy jak telefony są bardzo podobne :D najbardziej interesuje mnie wifi, oczywiście qwerty i w miare dobra jakość oglądania filmów (bez rewelacji) :) Teraz mam lg kp501 i nie chcę zrobić takie samego błędu kupując ten telefon, bo na tym sie troche zjechałam :) jak myślicie ? :)
bela09
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: sztormiak » 25 sty 2011, 20:41

Motorolla zawsze była kiepską marką i nie wierze w to, że nagle trafił się jeden dobry sprzęt. Polecam tobie C6. Jest naprawdę świetnym telefonem. Działa bardzo dobrze, nic się nie zawiesza, nie ma z nią żadnych problemów. Korzystam z tego telefonu dość wszechstronnie i korzystam z dużej ilości różnych aplikacji. Jeszcze mnie nie zawiodła. Symbian to dobry i sprawdzony system. Na Androida niby jest wiele programów ale przegrzebać się przez masę śmieci jest naprawdę trudno i trzeba mieć wiele cierpliwości. Jeśli lubisz multimedialne "zabawy" z telefonem to po zakupie C6 zainteresuj się aplikacją Gagabox.
Awatar użytkownika
sztormiak
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Paweł » 26 sty 2011, 14:22

@up
Haha...
Nie wiesz co mówisz ;)
Nokia ostatnio produkuje szmelc, a Motorola Milestone poza tym iż aktualnie brakuje na nią Androida Froyo, jest o wieeeeeeeele lepszym telefonem od C6.
Paweł
Moderator
Moderator

Model telefonu: iPhone 3GS 16 GB White
Sieć: Plus

Postautor: ziomek0073 » 31 sty 2011, 19:23

Ja jestem po stronie sztormiaka ;p
ja posiadam nokie C3 i jestem zaje**ście zadowolony ;] Nie miałem ani razu z nią problemów, a C6 jest moim zdaniem jeszcze lepsza od C3 i milestone. Kumpel ma milestone i tydzień po zakupie soft wysiadł, a drugi kumpel ma C6 i nawet ani razu nie miał o niej złej opinii. Bardzo ładnie pracuje ten telefonik, nie zacina się, ma symbian i z wyglądu nawet jest ładna. Spadła mu ze schodów to nawet nic nie pękło.
WIĘC POLECAM C6 U mnie kto ma nokie w klasie to nigdy nie zarzeka :)
ziomek0073
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Paweł » 31 sty 2011, 21:35

Widzę że nie ma sensu dyskutować z ludźmi zaślepionymi Nokią ;)
To jest szit który żeruje na marce którą wyrobił sobie na modelach tj. 3310, 3100, 6510i itd...
Paweł
Moderator
Moderator

Model telefonu: iPhone 3GS 16 GB White
Sieć: Plus

Postautor: ziomek0073 » 01 lut 2011, 17:14

Mi jakoś nie przeszkadzała nigdy nokia ;p
Nie wiem co ty masz do nokii, może nazwa ci się nie podoba, mniej ma tych bajerów niż SE czy ta motorola, ale moim zdaniem jest najlepsza ;p
ziomek0073
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Nokia C6 czy Motorola Milestone?

Postautor: slawkox29 » 29 mar 2014, 18:20

Ja mam taką Nokię więc myślę, że jest to lepszy wybór :)
Nowicjusz

Postautor: Wasserman.pl » 12 cze 2014, 16:37

Ogrzałeś niezłego kotleta,ale warto zobaczyć jakie telefony były modne i lubiane kiedyś,teraz oczywiście zdecydowałbyś sie pewnie na jeden z modeli Sony Xperia:) Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór,zapraszamy.

www.Wasserman.pl
Wasserman.pl
Bywalec
Bywalec

Postautor: hektorkks » 16 cze 2014, 19:40

Polecam Nokie C6, sprawdzony wybór
Nowicjusz

Postautor: Wasserman.pl » 21 sie 2014, 13:11

Wbrew pozorom Nokia c6 jest całkiem solidna,ale jeżeli podasz budżet jaki chcesz przeznaczyć na zakup telefonu to doradzimy coś jeszcze innego,u nas znajdziesz szeroki wybór w niższej cenie www.Wasserman.pl
Wasserman.pl
Bywalec
Bywalec

Następna

Wróć do Forum Nokia