Problem z wyświetlaczem(??) Nokia 7373

Wszystko na temat telefonów Nokia.

Problem z wyświetlaczem(??) Nokia 7373

Postautor: diankaaa » 10 mar 2008, 10:52

Witam, a więc mój problem zaczął się od tego, że poprosiłam męża o zmianę obudowy w mojej Nokii, co dla laika może być skomplikowane :p No i moje Kochanie oczywiście nie byłoby sobą, gdyby czegoś nie zepsuło - po złożeniu telefonu, telefon włącza się, podświetla, ale nic nie pokazuje się na wyświetlaczu... Telefon generalnie działa - próbowałam na niego dzwonić i bez problemu można się dodzwonić. Mąż sprawdzał, czy przypadkiem czegośtam źle nie podłaczył, ale generalnie wszystko jest podłączone prawidłowo, no i z urażoną dumą wyczytał gdzieś na jakim forum, że to może być wina kabla łączącego wyświetlacz z płytą. I tu pada moje pytanie, czy ktoś może miał podobny problem? Co to może być? I przede wszystkim - czy ktoś zna we Wrocławiu jakiś "porządny" serwis telefonów kom. gdzie mnie nie oskubią?:P
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc:D
diankaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Nokia 7373
Sieć: Era Tak Tak

Postautor: Nothingam » 10 mar 2008, 12:36

diankaaa, musi ściąnąć obudowe i sprawdzić to gniazdo, ekran ściągnie podważając zaczepy z prawej i lewej strony, mógł też uszkodziś łączenie między wyświetlaczem a dolnym korpusem ale nie wiem jak one są łączone, niech go jeszcze raz rozbierze bo szkoda pieniędzy jak to trzeba będzie tylko gniazdo docisnąć.
Awatar użytkownika
Nothingam
VIP Forum
VIP Forum

Model telefonu: SonyEricsson K810i Pulse Red
Sieć: Era Abonament 90z?

Postautor: diankaaa » 10 mar 2008, 13:32

No właśnie kurcze chodzi o to, że on to rozbierał ponownie i costam mieszał, dociskał ten kabelek i dupa blada :(
diankaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Nokia 7373
Sieć: Era Tak Tak

Wróć do Forum Nokia