Opinie o Motorola Rokr E6

Wszystko na temat telefonów Motorola.

Opinie o Motorola Rokr E6

Postautor: maćko » 17 wrz 2008, 16:06

Witam wszystkich Forumowiczów :>. Od jakiegoś czasu planuję zmianę telefonu, obecnie posiadam Nokię n70 i nie jest to najszczęśliwszy telefon, nie polecam.. Poprzednim telefonem była Rokr E1, z której jestem bardzo zadowolony i wogóle żałuję, że zmieniłem go na tą nokię. Myślę żeby znów wziąć jakiegoś Rokra, zastanawiam się nad E6. Czytałem w Sieci trochę komentarzy na jej temat, większość była bardzo dobra. Osobiście podoba mi się design telefonu oraz praca pod kontrolą systemu Linux. Mam jednak pewne wątpliwości co do pisania na tym telefonie. Czy ten dotykowy ekran jest w miarę wygodny? Jak wygląda na nim pisanie smsów, czy jest to wygodniejsze niż na zwykłej klawiaturze telefonu, czy też jest to problemem? Czy możecie przedstawić jakieś wady które szczególnie denerwują Was przy używaniu tego telefonu? Chciałbym się trochę dowiedzieć o nim, żeby nie było jak w przypadku tej n-ki, wydałem trochę pieniędzy na nią a to jest totalna porażka... Dzięki wszystkim za wypowiedzi, pozdrawiam :> .
maćko
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: nokia N70
Sieć: Orange

Wróć do Forum Motorola