Ciekawe aplikacje

Konfiguracje i Ustawienia WAP, MMS itp.

Ciekawe aplikacje

Postautor: bombila » 01 lut 2014, 2:31

Myślę, że warto tu wymieniać się ciekawymi aplikacjami. Ja mam taką nową aplikację - darmową wyszukiwarkę mobilną firm. To najlepszy sposób na szukanie firm, produktów i usług.
1,3 miliona firm w Twoim telefonie. Od najbliższej kwiaciarni po najlepszego mechanika w mieście, z aplikacją mobilną Firmy.net wszystkie potrzebne informacje o firmach masz w zasięgu ręki, gdziekolwiek jesteś.
Szukasz firmy?
Nic prostszego! Wpisz branżę, usługę lub produkt, które Cię interesują, a aplikacja sama rozpozna Twoją lokalizację i błyskawicznie pokaże na mapie najbliższe, dopasowane do Twojego pytania firmy.

Wybieraj najlepsze firmy w okolicy!
Zanim zdecydujesz się skorzystać z oferty firmy, dowiedz się, co myślą o niej jej dotychczasowi klienci. Sprawdzaj opinie o firmach i wybieraj tylko te o najlepszej reputacji i wysokiej jakości usług.
Darmowa aplikacja do pobrania na stronie: http://www.firmy.net/aplikacja.html
bombila
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Ciekawe aplikacje

Postautor: Wasserman.pl » 21 sie 2014, 13:12

Dzięki za namiar,na pewno w wolnej chwili zajrzę i poczytam,a może nawet także coś pobiorę bo mając system Android otwiera się przed nami wiele nowych możliwości,często aplikacje po prostu ułatwiają nam życie.

www.Wasserman.pl
Wasserman.pl
Bywalec
Bywalec

Wróć do Konfiguracje i Ustawienia