Problem ze stronami, baterią i kasą

Ma ktoś z was takie problemy?

Czas głosowania minął 29 lis 2009, 21:22

Tak
0
Brak głosów
Nie
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

Problem ze stronami, baterią i kasą

Postautor: Matiboss01 » 30 paź 2009, 21:22

Witam. Mam kilka pytań:
1.Pierwsze to takie czy w tych modelach 3G 8GB jest ograniczona liczba stron? Mam ich 11. Są całe zapełnione i gdy chce pobrać jakąś aplikację z App Store lub Cydia pojawiają mi się one dopiero po usunięciu starej. Więc albo one tak maja lub mam jakiś pechowy model bo jeśli na App Store jest 100000 aplikacji do pobrania to czemu nie moge nawet 100 pobrac? A o Cydi to już nie mówię. Wspominając o Cydia to czy wiecie jak uruchomić pobrane tematy?
2.Drugie moje pytanie to czy bateria trzyma wam aż tak krotko jak mi? Gdy rozmawiam przez Skype przy bateri naładowanej to trzyma mi tylko max 20 min i żegnam. Przy leżeniu i nie zabawie jest ok. Wracając do Skype to robi wam się telefon gorący po skończeniu rozmowy?
3.Trzeci mój problem mnie bardzo interesuje...
Za pomocą konta na playmobile.pl telefon co 12 min łączy się w jakiś sposób,nie wiem jaki z internetem. Łączy sie np. po włączeniu i pare razy,tak jak pisałem co 12 min. Czyli po włączeniu kilka takich powtórzeń i przerwa. I pózniej znowusz. Pobiera 10kb i ucieka mi odpowiednio 0,12zł. Nie mam pojęcia jak to się dzieje po w domu mam wi-fi a telefon był kupiony w salonie Orange(Bez umowy,niczego) i mam w nim kartę Play więc był ustawiony na Orange... Jak jest wyłączony jest ok.
Matiboss01
Nowicjusz
Nowicjusz

Wróć do Forum iPhone