Wgrywanie Swupa

Postautor: artuser » 24 cze 2006, 20:22

drodzy użytkownicy, sam swup (winswup) może jeszcze nie podnieść naszego telefonu, całe oprogramowanie do telefonu składa się z 2 części:
winswupa: czyli softu
oraz FFS_init, czyli flexmem naszego fonu (on jest odpowiedzialny za pliki na dysku oraz personalizację telefonu dla danej sieci)
dla osób które będą naprawiały telefon zamieszczam tu link do FFS_Init orginalnego:
box.net/public/e4ah0k6npn

Co najpiękniejsze ten plik może być użyty do usunięcia wszystkich denerwujących dodatków od sieci (np. ORANGE). Po wgraniu FFS_Inita na nasz fon otrzymamy go w wersji takiej jaką zaplanował Siemens. Zanim sieć wsadziła w niego łapki. ponieważ ten FFS_Init nie zawiera polskiego t9 załączam, uprzedzając pytania jak wgrać polskie t9 do telefonu, odpowiadam: BYŁO urzyj opcji szukaj.
box.net/public/ac1h1371mz

I jeszcze jedna uwaga, aktualizacja oprogramowania SIEMENSowskimi updatami na pachowany telefon może zakończyć się tragicznie... Czyli przed aktualizacją softu należy przywrócić mu niepachowany soft. U mnie wgrywanie FuBu v_klay'em zajmuje ok 45min, kiedy wgrywam winswup około 25. Dlatego polecam ten sposób!
artuser

Postautor: Spaider » 25 cze 2006, 23:36

artuser pisze:I jeszcze jedna uwaga, aktualizacja oprogramowania SIEMENSowskimi updatami na pachowany telefon może zakończyć się tragicznie... Czyli przed aktualizacją softu należy przywrócić mu niepachowany soft. U mnie wgrywanie FuBu v_klay'em zajmuje ok 45min, kiedy wgrywam winswup około 25. Dlatego polecam ten sposób!

Co to ma do tematu ? Ja juz wiele razy wgrywalem update na patchowany telefon i wszystko jest ok.
Spaider

Postautor: Smark » 26 cze 2006, 9:59

masz racje spaider... przeciez to sa same głupoty... wgranie update usuwa z telefonu wszystkie patche... zostają ikony, motywy fotki, ale wszystkie patche zostaja usuniete... wiem bo robie tak czesto jak coś telefon sie wali
Smark

Postautor: KiNiaBGC » 09 lip 2006, 11:26

A jak mam zrobic tym programem, żeby wgrac softa V22 z V24? Tak samo jak jest napisane?

[ Dodano: 2006-07-10, 12:13 ]
Dobra już wiem;)
Awatar użytkownika
KiNiaBGC
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Nokia 7360
Sieć: Pomara??czka

Postautor: Górsky » 18 sie 2006, 14:51

wyskakuje mi dokładnie taki sam błąd, mimo zaznaczenia 2 skipów...

a kabelek mam DCA-510 (czy jakoś tak)
więc co robić w tej sytuacji?
Górsky
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Siemens C75

Postautor: nati803 » 27 wrz 2006, 15:16

Witam. Zastosowałam się do inetrukcji Spidera , zainstalowałam ten program WinSwap i jak zaczyna się cała procedura wgrywasnia softu to wyskakuje komunikat :
Cant connect to Mobile with BootstrapLoader on Com 1 i nic dalej nie można zrobić. Czy moze mi ktoś powiedziec co to znaczy :?: Z góry Dziękuję !! :(
nati803

Postautor: michasia_ania » 15 gru 2006, 11:07

jak z tej ruskiej strony ściągnąć ten WinSwap?
michasia_ania
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: C75
Sieć: Era

Postautor: pjetal » 19 maja 2007, 19:56

Dosłownie sekundę po wciśnięciu Start dostaję taki komunikacik:
Kod: Zaznacz cały
Software update denied by mobile

Wiem, że znaczy to tyle że mój Siemens C75 odrzucą tą wersję, można coś z tym zrobic ?? Juz mnie te oprogramowanie w wersji 24 działa na nerwy.
A gdy ponownie wcisnę Start, wyskakuje:
Kod: Zaznacz cały
Could not open Comport forBFC-Lib, maybe comport is in use
Awatar użytkownika
pjetal
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: Siemens C75
Sieć: Orange

Postautor: Tworasek » 30 wrz 2007, 1:44

u mnie po włączeniu swupa wszystko ładnie ale jak wcisne start to komp sie zawiesza i lipa tylko reset pomaga Dlaczego? ? próbowałem róznych swupów i na każdym robi to samo
Tworasek
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: C75
Sieć: Era

Poprzednia

Wróć do FAQ