Podłączanie telefonu BS EF81 do PC

Podłączanie telefonu BS EF81 do PC

Postautor: SPAM » 29 gru 2007, 13:58

A więc tak :

Napisze w ten sposób jak ja robię , zawsze mi tern sposób działa !

Najpier instalujemy na komputerze Mobile Phone Manager (MPM) . Ja robię tak żę wybieram instalacje niestandardową odznaczam wszystkie opcję oprócz Eksplorator Telefonu . Robie to po to żeby mniej miejsca zajął program . Kto chce może oczywiści sobie zainstalować wersję pełną , nie ma problemu .

Następnie podłaczam kabel do USB komputera , po jego podłączeniu podłaczam telefon EF81 pod kabel.

Czekam jakieś 10sek (mniej więcej) na pojawienie się pierwszego "dymka" , gdy już nam się ukażę , zaznaczamy opcję Nie , nie tym razem (jakos tam chyba , dokładnie nie pamietam ) (pierwsza od dołu) , następnie klikamy dalej i po chwili powinna wyskoczyć informacja o jakiś testach czy czymś tam , klikamy Mimo to kontynuj i czekamy moment aż się zainstaluje , po zainstalowaniu się pierwszego dymka , po chwili pojawi się następny i robimy dokładnie to samo co z pierwszym dymkiem .

Gdy juz mamy te sterowniki zainstalowane , to najlepiej zainstalować sobie BMC (Brew Mobile Commander) albo SXG75 są to najlepsze moim zdaniem programy do wrzucania plików na telefon .

Gdy już zainstalowaliśmy przykładowo BMC , należy tylko ustawić odpowiednie porty w ustawieniach programu , i można już zaczynać wrzucać pliki na telefon .
Awatar użytkownika
SPAM
Moderator
Moderator

Model telefonu: Sony Parkinson K810i
Sieć: Heyah

Wróć do FAQ