Problem Karta Pamięci W810i

Wszystko na temat zewnetrznych zrodeł pamieci do telefonow , problemy, pytania, spostrzezenia, uwagi, oceny.

Problem Karta Pamięci W810i

Postautor: Chymek » 20 lut 2008, 16:43

Witam mam problem z kartą pamięci a mianowicie sam niewiem czy to karta czy oprogramowanie ponieważ jest tak że czasem ( ostatnio często ) telefon przestaje w pewnym momencie ( widzieć ) czytać kartę pamięci i niewiem właśnie jakiego rodzaju jest to usterka , gdy wyłącze telefon telefon , karte sim i pamięci ( powtarzając tą czynność dużo razy ) nagle telefon spowrotem widzi karte i jest wszystko Ok ... Czasem też gdy słucham muzyki , to nagle
tak jak by sie muzyka zacinała , zwalniała i znowu tak jak by wogóle nie było karty pamięci...
Prosze Bardzo o pomoc..... Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chymek
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: Xperia Neo V + nokia 6500 slide
Sieć: Orange

Postautor: Kiko » 20 lut 2008, 20:15

Chymek, podobny problem miałem w n-gage karta raz była a raz nie przyczyną była karta pamięci (moja nadawała się tylko do wymiany) ale ty swoją najpierw sformatuj Formatem FAT
Kiko
Moderator
Moderator

Model telefonu: K800i
Sieć: Heyah
Karta pamięci: 2GB

Postautor: Chymek » 20 lut 2008, 20:45

Komputer widzi mi dysk wymienny lecz nie mogę sformatować karty ani w nią wejść :/ Pomocy. Pozdrawiam Chymek

Udało mi sie sformatować kartę i mam nadzieje ze bedzie z nią wszystko Ok jesli tak masz u mnie pomógł.... :) Pozdrawiam i Dziękuje z góry
Awatar użytkownika
Chymek
Początkujący
Początkujący

Model telefonu: Xperia Neo V + nokia 6500 slide
Sieć: Orange

Wróć do Karty Pamięci do telefonów