Problem z ?

Wszystko na temat zewnetrznych zrodeł pamieci do telefonow , problemy, pytania, spostrzezenia, uwagi, oceny.

Problem z ?

Postautor: mastaneo » 29 paź 2007, 19:11

Witam, mam problem a mianowici gdy za kazdym razem chcem wgrac sobie dzwoneczki czy jakies inne duperele to z kazdym razem jak wgram to w telefonie nie dziala nazwy inne sie robia i wogle :mad: Niewiem czyja to jest wina czy czytnika czy karty :mad:

Czekam na szybkie odp bo juz mam dosyc formatowania tej karty :mad:
mastaneo
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: SE K800i + 1GB M2
Sieć: ERA < Syf ! Play ROX
Karta pamięci: 1 GB SanDisk

Postautor: lukaszek315 » 29 paź 2007, 20:40

Skróć nazwy tych dzwonków
Awatar użytkownika
lukaszek315
Moderator
Moderator

Model telefonu: Nokia 5530, 112, 6230i, SE K310i
Sieć: HEYAH, PLUS
Karta pamięci: 4 GB MicroSD

Postautor: Kiko » 29 paź 2007, 20:50

mastaneo, ale nazwy są tylko pozmieniane w odtwarzaczu Mp3 czy w multimediach :?: jeśli tylko w odtwarzaczu to musisz wejść w właściwości wybranej mp3 zakładka podsumowanie i wpisujesz prawdziwy tytuł uważaj z ilością plików powyżej 1000 plików są problemy z wykryciem karty przez telefon
Kiko
Moderator
Moderator

Model telefonu: K800i
Sieć: Heyah
Karta pamięci: 2GB

Postautor: mastaneo » 29 paź 2007, 23:34

Nie, moj problem polegan a tym iz gdy wrzuce cos na karte i wyjme karte wsadze do telefonu to wsio na karcie nie dziala, jakies inne nazwy albo pliki niby nie sa w danym formacei do telefonu :/ Znojomy mowil ze to mzoe byc wina czytnika ale juz sam niewiem jak wina czytnika to czym mam wrzucac :/ ?

[ Dodano: 2007-10-30, 17:10 ]
Sorry ze post pod postem, ale odkrylem ze jak wsadzilem kate do czytnika to tez niektore foty nie chodzily a jak chodzily to roznie i mysle ze to bedzie wina czytnika ale jezeli wina czytnika to co mam zrobic, kupic nowy ? Ale czy tez tak nie bedzie :znudzony:
mastaneo
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: SE K800i + 1GB M2
Sieć: ERA < Syf ! Play ROX
Karta pamięci: 1 GB SanDisk

Wróć do Karty Pamięci do telefonów